» » Кавовий скраб від розтяжок і целюліту
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 14:13)   
  •   0   
  •  987 

Кавовий скраб від розтяжок і целюліту
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kavoviy-skrab-vd-roztyazhok-celyultu_741.jpeg-->Кавовий скраб від розтяжок і целюліту
У боротьбі за бархатисту шкіру і струнку фігуру багато представниць прекрасної статі готові вдатися до яким завгодно методів. Йдучи на різного роду ризики, далеко не всі знають, що одним з ефективних способів рішення косметичних проблем є звичайний кавовий скраб від розтяжок. За допомогою цього універсального засобу можна не тільки розгладити поверхню шкіри, але і зробити розтяжки менш помітними.

Як зробити кавовий скраб від розтяжок будинку


Існує кілька варіантів виготовлення засобу, що допомагає успішно боротися з проблемними ділянками на вашому тілі. Як показують численні відгуки споживачок, секрет ефективності кавового скрабу від розтяжок полягає в здатності активних компонентів, які входять до складу засобу, активізувати клітинний обмін і посилювати циркуляцію крові. Результати можна спостерігати вже після перших сеансів.
Кілька простих у виготовленні і дієвих рецептів кавового скрабу від розтяжок:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kavoviy-skrab-vd-roztyazhok-celyultu_972.jpeg-->Кавовий скраб від розтяжок і целюліту


1. Змішати 1-2 столові ложки натуральної меленої кави з такою ж кількістю білої глини, розбавивши суху суміш водою. Суміш, що має консистенцію густої сметани, слід наносити масажними рухами на проблемні зони шкіри, потім залишити на 5-7 хвилин і змити теплою водою.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kavoviy-skrab-vd-roztyazhok-celyultu_983.gif-->Кавовий скраб від розтяжок і целюліту


2. Зробити за таким же принципом суміш, тільки замість глини використовувати сметану або білий йогурт.
3. Хороший результат дає і більш складний склад з меленої кави, меду, кориці, солі і цукру, заправлених двома ложками оливкової олії.

Як використовувати кавовий скраб від розтяжок


Кавове скрабування позбавляє від косметичних дефектів, а також сприяє омолодженню шкіри і поліпшенню самопочуття. Але щоб кавовий скраб в домашніх умовах давав результат рівний тому, що і після аналогічної косметичної процедури, проведеної в салоні, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kavoviy-skrab-vd-roztyazhok-celyultu_584.gif-->Кавовий скраб від розтяжок і целюліту
1. Перед нанесенням кавового скрабу від целюліту необхідно прийняти теплу ванну і ретельно розпарити тіло.
2. Для приготування використовувати тільки натуральний кава. Кращий зелений. Зерна слід подрібнювати до такого стану, щоб в результаті утворився мелкоструктурированний складу, не ушкоджує шкіру.
3. Склад наноситься з допомогою кругових масажних рухів на зволожену поверхню шкіри.
4. Скрабування можна проводити не частіше, ніж раз в 2 тижні. Такий інтервал між процедурами дасть можливість шкірі відновлюватися.
5. Людям, схильним до алергічних реакцій, напередодні проведення процедури бажано зробити тест. Для цього невелику кількість крему нанести на згин ліктя і залишити на кілька хвилин. При виникненні почервоніння, свербежу та інших неприємних відчуттів від проведення процедури з нанесенням домашнього кавового скрабу варто відмовитися.
Кавовий скраб від розтяжок і целюліту

Дотримуючись таких нескладних рекомендацій можна зробити косметичну процедуру більш безпечною і ефективною.
загрузка...
Написати Вконтакте