Дієти
Діагностика емоційних станів дітей
16.03.2015 4724 0 admin

Діагностика емоційних станів дітей

Здорове харчування

Діагностика емоційних станів дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-emocynih-stanv-dtey_791.jpeg-->Діагностика емоційних станів дітей
Життя дітей і підлітків в сучасному світі досить складна. Велика кількість стресових факторів в школі, неоднозначний вплив батьків, які бажають пишатися розумним і успішним дитиною, зміни характеру, пов'язані з підлітковою гормональною перебудовою, створюють умови для психологічних проблем. Діагностика емоційних станів дозволяє своєчасно виявити ці проблеми і допомогти дитині.

Які емоції переважають у дітей в школі


Дуже часто дитина в школі відчуває негативні емоції. Негатив може бути у всьому - від взаємин у своєму середовищі до непорозумінь і високих вимог вчителів і батьків. Як правило, спектр негативних емоцій представлений страхом, гнівом, недовірою, сумом і нудьгою.
Діагностика емоційного стану молодшого школяра може показати, що нічого цього ще немає, дитина цікавиться навколишнім світом і з цікавістю вбирає в себе знання. Але проходить якийсь час, і навіть швидка експрес-діагностика емоційного стану підлітка вкаже на проблеми психологічного плану.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-emocynih-stanv-dtey_792.gif-->Діагностика емоційних станів дітей


Які методи використовуються для діагностики емоцій


Діагностика емоційних станів представлена спеціальними тестами і опитувальниками для виявлення змін настрою, особистісних порушень, зниженої самооцінки, рівня тривожності та суїцидальної схильності. Ось, наприклад, деякі методики діагностики емоційного стану:
1. Розфарбовування будиночків
За допомогою цієї методики можна оцінити емоційну сферу школяра та сімейні цінності, які чинять на нього вплив. Використовуючи олівці, він підбирає колір для кожного будиночка і для кожного жителя цих будиночків.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-emocynih-stanv-dtey_523.gif-->Діагностика емоційних станів дітей
Діагностика емоційних станів дітей

2. Визначення тривожності
Дозволяє виявити і оцінити негативні емоції, пов'язані з сім'єю та однолітками. До малюнків з типовими ситуаціями з життя дитині треба підібрати сумний або усміхнений смайлик.
3. Автопортрет
Допомагає зрозуміти емоційний самосприйняття дітей. На аркуші паперу дитині пропонується намалювати себе.
Для дітей постарше і для підлітків можуть використовуватися більш складні методи діагностики емоційних станів. Наприклад, тест «Намалюй ауру», коли школяр зображує на аркуші паперу свої емоції у вигляді різноманітних сфер так, як представляє їх. По цьому зображенню можна припустити про поведінкових і емоційних проблемах молодої людини.
Дуже актуальний для діагностики емоційного стану підлітка тест, що виявляє схильність до суїциду. Завдяки йому психолог в школі може побачити симптоми катастрофи, що насувається, коли агресія підлітка спрямована на самого себе.
Діагностика емоційних станів особистості, що проводиться дитячим психологом, може виявити приховані психологічні та емоційні дефекти у дітей будь-якого віку. При розумній підтримці батьків можна і потрібно спробувати змінити цей негатив в сторону позитивних емоцій і підвищення психологічної стійкості.
Точковий масаж для дітей Точковий масаж для дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tochkoviy-masazh-dlya-dtey_221.jpeg--> Точковий масаж для дітей - дуже корисна процедура, адже завдяки
Стреси і переїдання: як не переїдати під час емоційних зривів Стреси і переїдання: як не переїдати під час емоційних зривів
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/stresi-pereyidannya-yak-ne-pereyidati-pd-chas-emocynih-zrivv_731.jpeg--> Досить часто під час сильних
Діагностика здоров'я Діагностика здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya_481.jpeg-->
Діагностика психологічного здоров'я Діагностика психологічного здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-psihologchnogo-zdorovya_791.jpeg-->
Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya-za-ngtyam-ocham-movi_831.jpeg-->
Як схуднути без дієт підлітку: відгуки тих, що худнуть Як схуднути без дієт підлітку: відгуки тих, що худнуть
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-bez-dyet-pdltku-vdguki-tih-scho-hudnut_511.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]