Дієти
Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови
16.03.2015 1144 0 admin

Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови

Здорове харчування

Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya-za-ngtyam-ocham-movi_831.jpeg-->Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови
Як можна розпізнати хворобу на ранній стадії? Зробити це можна за зовнішніми ознаками, які проявляє ця хвороба, наприклад, на нігтях, очах або мовою.
Стародавні лікарі не мали жодного діагностичного обладнання, їм допомагала їх спостережливість. Вивчаючи зовнішній вигляд людей при тієї чи іншої хвороби, лікарі навчилися ставити діагноз лише за даними, отриманим при огляді пацієнта. Цей метод удосконалювався багато століть, і тепер будь-терапевт зможе поставити вам діагноз, вивчивши ваше обличчя і тіло.
Організм - це система, в якій порушення не залишаються бесследними. Правда, багато хвороби зовні проявляють себе вже на досить пізній стадії. Тому лікарі радять регулярно проходити обстеження і здавати аналізи.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya-za-ngtyam-ocham-movi_612.gif-->Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови


Найбільше інформації про стан здоров'я нам може дати людська шкіра. По ній можна визначити близько трьох десятків хвороб, тому числі і проблеми з щитовидною залозою, печінкою, нирками, серцем і обміном речовин. Не менш інформативні наші руки і нігті. Давайте подивимося, що вони можуть нам розповісти.

Діагностика здоров'я за нігтям


Якщо вірити вчення Аюрведи, то кожен палець енергетично пов'язана з певним органом: великий відповідає за розумові здібності, вказівний пов'язаний з нашими легенями, середній палець - з кишечником, безіменний відповідає за роботу нирок, мізинець за роботу серця. При обстеженні слід звернути увагу на наступні параметри:
Колір нігтьової пластини . Здорові нігті завжди мають приємний рожевий колір. Якщо колір нігтів змінився - це явна ознака розвитку якоїсь хвороби. Якщо ваші нігті стали синього або фіолетового відтінку, то це говорить про те, що у вас проблеми з серцем і його судинами. Жовтий колір сигналізує про проблеми з печінкою. Бліді, майже білі нігті вказують на анемію і погане кровообіг. Найрідше зустрічається чорний і сірий колір нігтьової пластини, це говорить про діабетичної гангрени і тромбозі плечової артерії.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya-za-ngtyam-ocham-movi_613.gif-->Діагностика здоров'я за нігтям, очам і мови
Лунки нігтів . Відсутність або зменшення лунки може сигналізувати про дуже серйозні проблеми. Якщо вони придбали синюватий відтінок - значить, у вас порушена робота печінки, якщо червоний - неполадки в серцево-судинній системі.
Деформація нігтів . Якщо нігті стали розшаровуватися, ваш організм напевно потребує залозі, вітаміні А, а з щитовидною залозою явні проблеми. Коли нігті стають слабкими і часто ламаються, це говорить про те, що ваша травна система дає збій.

Діагностика здоров'я за очам


Неполадки в організмі також відображаються на стані наших очей. Якщо вони часто сльозяться, то у вашому організмі не вистачає калію. Коли очі червоніють, це свідчить про перевтомі, стрес і порушення кровоносного тиску. Темні крапки, смужки на райдужці - ознака розлади травної системи.
Жовтий колір білків це явна ознака такої хвороби, як жовтяниця (гепатит). Часті і тривалі ячмені з'являються при захворюваннях шлунка і зниження імунітету. Оттекшие верхні повіки зазвичай пов'язують з проблемами нирок, нижні набрякають при проблемах з печінкою.

Діагностика здоров'я з мови


Насамперед потрібно звернути увагу на розмір, колір та величину мови. У здорової людини він гладкий, рожевий і вкритий невеликим нальотом. Якщо наліт дуже густий і покриває всю поверхню мови - це говорить про проблеми травної системи і великий зашлакованості організму.
Наліт має жовтуватий відтінок - це означає, що жовч закидається назад в шлунок. Про проблеми з печінкою може повідати яскраво-червоний кінчик язика. Синій або фіолетовий відтінок сигналізує про те, що у людини проблеми з серцем. Великий, розпухлий мова зазвичай буває у повних людей, страждаючих ожирінням і порушенням обміну речовин.
Ознаки нестачі заліза в організмі жінки Ознаки нестачі заліза в організмі жінки
Продукти, які ми споживаємо, як правило, містять вітаміни і корисні макро - і мікроелементи, які надають позитивний вплив на наше здоров'я. Кожен з
Рулет з Морського мови Рулет з Морського мови
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rulet-z-morskogo-movi_841.jpeg-->
Діагностика здоров'я Діагностика здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-zdorovya_481.jpeg-->
Діагностика психологічного здоров'я Діагностика психологічного здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-psihologchnogo-zdorovya_791.jpeg-->
Діагностика емоційних станів дітей Діагностика емоційних станів дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dagnostika-emocynih-stanv-dtey_791.jpeg-->
Очищаючий кисіль для плоского животика Очищаючий кисіль для плоского животика
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ochischayuchiy-kisl-dlya-ploskogo-zhivotika_421.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]