Дієти
Відгуки про ягоди годжі
16.03.2015 831 0 admin

Відгуки про ягоди годжі

Здорове харчування

Відгуки про ягоди годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-yagodi-godzh_571.jpeg-->Відгуки про ягоди годжі
«Хто думає, що осяг усе, той нічого не знає». Так говорив китайський мудрець Лао Цзи. Китай - країна філософів, буддизму, великих винаходів не перестає дивувати світ все новими відкриттями. Одне з них - ягоди годжі, джерело вітамінів і корисних речовин. Тисячі позитивних відгуків , особливе місце в дієті П'єра Дюкана - такий потенціал незвичайного, східного плода.

Ягода від ста недуг: корисна екзотика


За межами Китаю, про існування незвичайного чагарнику ще до недавнього часу мало хто здогадувався. Але всього кілька хвалебних статей про «чудо-ягоду» у провідних світових виданнях про красу і здоров'я, подарували світові ще одну панацею від ста хвороб. В вигляді невеличких, схожих на барбарис, плодів. Причому, про користь незвичайного рослини почали говорити не лише мас-медіа, але й провідні вчені лікарі. Авторитетний доктор Ел Мінделл назвав цілих тридцять три причини на користь вживання незвичайного продукту. Наведемо лише найбільш вагомі аргументи «за».
1. Підвищення імунітету

2. Ефективний засіб для зниження ваги

3. Регуляція діяльності серцево-судинної системи

4. Поліпшення зору

5. Позбавлення від безсоння.

6. Зняття стресів, порятунок від депресії.

7. Лікування безпліддя.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-yagodi-godzh_892.gif-->Відгуки про ягоди годжі


Ягоди годжі, як засіб для схуднення


Автор унікальної і дієвої дієти П'єр Дюка, з усіх ягід і фруктів, визнав лише ці. На думку дієтолога, чудодійні плоди успішно борються зі шкідливим холестерином, сприяють спалюванню надмірної ваги, покращують травлення. Те ж підтверджують і листи-відгуки тих, хто пройшов «бойове хрещення» системою знаменитого «спеціаліста з струнким талиям». Ось лише кілька рецептів з плодами чудодійного чагарнику.
1. Корисний десерт. Дві ст. ложки сухих ягід змішати з нежирним сиром і парою яєць. Готову масу випікати при температурі 180 градусів.

2. Диво-настоянка. Залити ягоди водою, залишити на 2-3 години, випити готову настоянку. Ягоди теж можна з'їсти.

3. Сніданок чемпіона. Китайський плід можна додавати до сухих сніданків, каш, фруктовим сумішей і салатів, овочевих коктейлів. На Сході дуже любимо чай з ягодами годжі.

Це діє: відгуки про рослину з Піднебесної


Популярність нової панацеї призвела до підвищеного попиту на продукт. І ось що говорять про новий засіб від ста недуг ті, хто вперше спробував плоди китайського чагарнику.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-yagodi-godzh_803.gif-->Відгуки про ягоди годжі
1. Невиразний, прісний смак з лишком компенсується високим вмістом в них корисних антиоксидантів і полісахаридів.

2. Досконалий продукт для шанувальників системи схуднення Дюка - його можна вживати на будь-якій стадії дієти. Не в приклад всім іншим овочам і фруктам.

3. Корисна добавка для десертів, напоїв, коктейлів, а також основних страв. Не перебиває смак їжі.

4. Ягоди годжі - продукт швидкопсувний, його запросто можна зберігати в холодильнику кілька місяців поспіль.

5. Продукт надає благотворний вплив на організм в цілому, покращує роботу кишечника, активізує розумову, серцеву діяльність.
І в ув'язненні, наукові дані, вщент розбивають останній рубіж сумнівів. Диво-плід містить 20 корисних мінеральних речовин і 18 амінокислот. За змістом вітаміну С, продукт перевершує апельсин в 500 разів! Додайте до цього вітаміни групи В і вітамін Е. І ось він - секрет довголіття китайських мудреців.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-yagodi-godzh_4.png-->Відгуки про ягоди годжі
Ягода годжі – користь та шкоду, як приймати? Ягода годжі – користь та шкоду, як приймати?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yagoda-godzh-korist-ta-shkodu-yak-priymati_921.jpeg-->Ягоди годжі – плоди дерези, які ростуть в горах
Лохина і її корисні властивості. Склад ягоди, користь і шкоду для організму Лохина і її корисні властивості. Склад ягоди, користь і шкоду для організму
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/lohina-yiyi-korisn-vlastivost-sklad-yagodi-korist-shkodu-dlya-organzmu_701.jpeg--> Лохина відноситься до
Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
Ягоди годжі: керівництво по застосуванню Ягоди годжі: керівництво по застосуванню
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yagodi-godzh-kervnictvo-po-zastosuvannyu_741.jpeg-->
Як заварювати ягоди годжі Як заварювати ягоди годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zavaryuvati-yagodi-godzh_781.jpeg-->
Ягоди годжі, як засіб для схуднення Ягоди годжі, як засіб для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yagodi-godzh-yak-zasb-dlya-shudnennya_241.jpeg--> Ягоди годжі по-іншому ще називають Тибетським барбарисом.
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]