» » Як пити свіжовичавлені соки? Користь овочевих коктейлів, правила приготування і вживання.
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 13:28)   
 •   0   
 •  354 

Про те, як пити свіжовичавлені соки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-piti-svzhovichavlen-soki-korist-ovochevih-kokteylv-pravila-prigotuvannya-vzhivannya_381.jpeg-->Як пити свіжовичавлені соки? Користь овочевих коктейлів, правила приготування і вживання.
Ні для кого не секрет, що магазинні соки не те що не містять користі, але й можуть завдати шкоди з-за великої кількості консервантів, цукру, підсилювачів смаку і запаху. Домашні консервовані соки і компоти безпечні, однак і в них користі мало, адже теплова обробка руйнує всі вітаміни, запас яких в організмі ми сподіваємося ними заповнювати. Ідеальний варіант - це вживання соків свіжих або напоїв, які називають модним словом «фреш». Це справжнє джерело вітамінів і мікроелементів, причому, в самій їх засвоюваній формі, причому в такій мірі, що при грамотному використанні свіжовичавленими соками можна успішно лікувати різні недуги, навіть ті, що раніше піддавалися лише хірургічним втручанням.

Свіжовичавлені соки: користь і шкода


Навіщо взагалі пити сік, якщо можна з'їсти свіжий фрукт або овоч? Чим корисні свіжі соки? Для того щоб забезпечити надходження в організм і засвоєння необхідної кількості корисних речовин, потрібно з'їсти одне яблуко, апельсин або морквину. Крім того, фреш не містить важких для кишечника волокон, а всі з'єднання вже надходять в самій активно засвоюваній формі. Тобто сік є якоюсь «важкою артилерією», що дає практично миттєвий і потужний ефект. В цьому плані користь соку просто неоціненна.
Тим не менш, у сокотерапії можуть бути і протипоказання, пов'язані з впливом і реакцією організму на конкретні компоненти соку. Так, наприклад, при певних захворюваннях ШКТ, видільної, серцево-судинної систем готувати і вживати свіжовичавлені соки потрібно з особливою обережністю, інакше можна тільки погіршити ситуацію.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-piti-svzhovichavlen-soki-korist-ovochevih-kokteylv-pravila-prigotuvannya-vzhivannya_202.gif-->Як пити свіжовичавлені соки? Користь овочевих коктейлів, правила приготування і вживання.


Які свіжовичавлені соки найкорисніші?


Цілком природне питання, адже, як правило, хочеться не просто втамувати спрагу, але і отримати при цьому максимум ефекту. Та й вартість багатьох овочів і фруктів висока.
Тим не менш, виділити певні соки в категорію «найбільш» не можна, адже, по-перше, кожен овоч або фрукт несе певну користь, має унікальний склад вітамінів, мінералів, клітковини, а по-друге, у всіх різні смаки. Хоча, звичайно, можна назвати фаворитами традиційний апельсиновий і яблучно-морквяний фреші.
Справедливіше було б сказати, що користь фрешу (монофреша або суміші різних фруктово-овочевих соків) залежить, скоріше, від його правильного вживання.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-piti-svzhovichavlen-soki-korist-ovochevih-kokteylv-pravila-prigotuvannya-vzhivannya_623.gif-->Як пити свіжовичавлені соки? Користь овочевих коктейлів, правила приготування і вживання.
Як правильно пити свіжовичавлені соки? • Солодких фруктових соків рекомендується вживати не більше склянки на день, несолодких або овочевих - можна до 3 склянок.

 • При зниженій кислотності шлунка фреш необхідно пити за годину до вживання їжі, при підвищеній - через годину після нього.

 • Не можна вживати свіжовичавлений сік натщесерце, наприклад, відразу після пробудження - випийте теплої води, чаю, перекусіть йогуртом і т. д., а через півгодинки пийте сік. Тобто «на порожній шлунок» - не рівноцінно «на голодний».

 • Пам'ятайте про те, що фреш зберігає свої корисні властивості приблизно півгодини (виняток - буряковий фреш, який повинен настоятися в холодильнику 2-3 години), а тому пити його потрібно одразу після приготування, дрібними ковтками, не поспішаючи.

 • Не запивайте фрешем сніданок, обід або вечерю, - є ризик виникнення бродіння і, як наслідок, метеоризму, нетравлення, нудоти.

 • Не додавайте в свіжовичавлений сік сіль або цукор, в окремих випадках дозволяється додати трохи меду, але краще з'їсти його окремо.


 • Який свіжовичавлений сік найкорисніший? Такий, який найбільше подобається, а значить - вперед до експериментів - змішуйте, придумуйте свої унікальні рецепти, комбінуйте фрукти і овочі.
  загрузка...
  Написати Вконтакте