Дієти
Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»
16.03.2015 849 0 admin

Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

Здорове харчування

Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_751.jpeg-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

Сиофор - це фармакологічний препарат, який призначають людям, хворим на цукровий діабет. Він викликає втрату апетиту, знижує тягу до солодощів і, як наслідок, зменшує вагу. Його прийом прискорює метаболізм, і, якщо вірити відгукам, ліки сиофор викликає втрату ваги при мінімальних фізичних навантаженнях. Чи Так це насправді, ще потрібно розібратися.

Сиофор для зниження ваги: як він працює


Діюча речовина сиофора - метформін знижує рівень цукру в крові. При цьому інсулін стабілізується, а шлунок більше не вимагає додаткову порцію їжі після обіду, що складається з фруктів і овочів. Люди, що приймають сиофор, зізнавалися в тому, що препарат робить їх байдужими до всіляких солодощів і цукру взагалі. Особливо ліки діє на тих, хто харчується в основному простими вуглеводами. Ті ж, хто веде активний спосіб життя і займається спортом, відчують менший ефект: рівень цукру у них буде стабільно нижче. Саме цієї категорії людей варто бути уважнішими з прийомом препарату: побічні ефекти будуть відчуватися сильніше.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_582.gif-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_273.jpeg-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

Сиофор для схуднення: як приймати засіб


Сиофор для схуднення став популярний в останні роки. Однак без призначення лікаря не треба навіть починати його пробувати. Неконтрольоване зниження глюкози в крові може привести до плачевних наслідків, включаючи інвалідність і хвороба цукровий діабет. Така жертва в ім'я краси навряд чи буде виправдана.
Згідно інструкції, препарат приймають безпосередньо перед повноцінним прийомом їжі або відразу ж після нього. Якщо після їжі ви маєте намір займатися фізичними вправами, то ліки краще не пити. Запивають водою в помірній кількості. Рясний прийом рідини разом з препаратом може викликати розлад шлунку. Також варто відкласти прийом таблетки, якщо ви вже п'єте сечогінний або проносний засіб. Ще сиофор погано взаємодіє з іншими засобами для зниження ваги.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_584.gif-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»
Як пити сиофор при поликистозе яєчників


Полікістоз яєчників часто супроводжується безпліддям і багатьма іншими неприємними гормональними наслідками. Однак загальноєвропейська практика давно стала включати таблетки Сиофор не тільки як спосіб боротьби з цією недугою, але і в якості одного з ліків при діабеті та його профілактики. Лікування полікістозу цим препаратом триває до півроку, а дозування призначається індивідуально для кожного пацієнта. Перші дні прийому стають самими важкими. Таблетки викликають роздратування шлунку, пронос, запаморочення, сонливість, але згодом організм адаптується, і можна збільшити дозу. Позитивна динаміка спостерігається вже через 3 місяці після прийому препарату: небажані волоски на тілі зникають, істотно знижується вага, а в кінці курсу лікування спостерігається лікування безпліддя.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_765.jpeg-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

Сиофор: побічні ефекти при прийомі


Дійсно, в боротьбі за стрункість фігури може допомогти сиофор; побічні дії при цьому можуть бути значними:

 • порушення діяльності серцево-судинної системи;

 • анорексія;

 • алергія;

 • проблеми з шлунково-кишковим трактом;

 • ускладнення обміну речовин.


 • Якщо ви відчуваєте хоча б один з цих ефектів, то негайно припиніть прийом препарату.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_746.jpeg-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

  Протипоказання при прийомі


  Є категорія людей, які не можуть приймати сиофор за медичними показаннями:

 • ускладнення хронічних захворювань;

 • посттравматичний період;

 • інфекційні захворювання;

 • післяопераційний період;

 • вагітність і період лактації;

 • похилий вік;

 • вік до 12 років.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_517.jpeg-->Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»

  Людям з цих категорій не бажано давати сиофор, а схуднення має бути досягнуто іншими засобами.
  Як худне Єгор Халявин? Як худне Єгор Халявин?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-hudne-yegor-halyavin_531.jpeg-->Шанувальники проекту «Дом-2» не перестають обговорювати чудове схуднення
  Про застосування таблеток глюкофаж для схуднення Про застосування таблеток глюкофаж для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-zastosuvannya-tabletok-glyukofazh-dlya-shudnennya_461.jpeg--> Глюкофаж Таблетки сприяють зниженню
  Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
  Чи варто приймати протеїн, для схуднення Чи варто приймати протеїн, для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chi-varto-priymati-proteyin-dlya-shudnennya_401.jpeg--> Словосполученням «купити для схуднення»
  Тироксин для схуднення - опис, як приймати Тироксин для схуднення - опис, як приймати
  Тироксин для схуднення - гормональний препарат, покликаний, насамперед, відновити функцію щитовидної залози. Відгуки та думки лікарів в Мережі про
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]