Дієти
Министеппер для занять спортом
16.03.2015 542 0 admin

Министеппер для занять спортом

Здорове харчування

Министеппер для занять спортом
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ministepper-dlya-zanyat-sportom_301.jpeg-->Министеппер для занять спортом

Які тільки методи не використовують люди, які страждають зайвою вагою, щоб схуднути. Найбільш ефективні - це дієти, дотримання режиму дня і харчування, заняття спортом. Всі ці дії необхідно виконувати комплексно, тільки тоді можна досягти бажаного результату.
Існує ще один досить зручний і недорогий метод, що дозволяє займатися спортом в домашніх умовах - министеппер.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ministepper-dlya-zanyat-sportom_502.gif-->Министеппер для занять спортом


Однак для отримання бажаного результату одного замало, необхідні й інші фізичні навантаження, причому краще займатися з фітнес-тренером. Цей тренажер сам по собі корисний як кардионагрузки.

Як накачати попу з допомогою степпера


Існує кілька вправ. Найбільш просте, але не менш ефективне, де використовується министеппер для попи, це ходьба. Почніть з звичайної ходьби протягом 5 хвилин. Далі продовжуйте в тому ж темпі, але вже допомагайте собі рухом руками, які ви робите при ходьбі. Маршируйте так хвилин 20. Закінчите вдихом і видихом по 5 разів.
Ще один приклад. Необхідно встати на носочки, втягнути живіт, підтягнути сідниці. У такому положенні потрібно постояти 30 секунд. Після цього вага тіла переноситься на праву ногу і руку. Залишайтеся в цьому положенні 10 секунд. Потім перемістіть вагу на ліву сторону. Повторіть вправу 5-10 разів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ministepper-dlya-zanyat-sportom_943.gif-->Министеппер для занять спортом
Спочатку робіть 10 хв вправи для сідниць, з часом збільшуючи навантаження.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ministepper-dlya-zanyat-sportom_384.jpeg-->Министеппер для занять спортом

Министеппер для ніг


Цей тренажер також використовується для вправ для ніг. Потрібно поставити ноги на спеціальні педалі і переміщати вагу тіла спочатку вправо, потім вліво. Виходять рухи, схожі на ходьбу на сходах.
Заняття на министеппере стануть більш приємними, якщо проводити їх при включеній релаксуючої музики. Це допоможе розслабитися і зняти напругу.
Цей тренажер має такі переваги, як простота використання, компактність, можливість тренувати серце і легені, доступність і природність рухів. Поряд з цим, в комплексі з обгортанням та іншими антицелюлітними програмами, він стимулює кровообіг, таким чином допомагаючи боротися з «апельсиновою кіркою».
Багато цікавляться питанням про министеппер - гойдаються чи ікри? Відповідь позитивний, оскільки його основне призначення - як раз для нижньої частини тіла. Але майте на увазі, що він не підійде для людей, які давно займаються спортом, в основному він призначений для новачків. До того ж він не дасть швидких результатів при схудненні.
Існують прилади з еспандером для рук, що дає можливість тренувати і їх. Наприклад: станьте прямо, ноги на ширині плечей, руками тримаючи в еспандери для рук. Присядьте, піднявши руки на рівень очей. Повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ministepper-dlya-zanyat-sportom_205.jpeg-->Министеппер для занять спортом

Додаткові рекомендації


Министеппер для схуднення буває оснащений спеціальним монітором, на якому можна бачити кількість спалених калорій і пройдених кілометрів, а також частоту пульсу.
Майте на увазі, що заняття на министеппере протипоказано вагітним, при захворюваннях хребта, якщо ви хворієте на гіпертонію, перед його застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.
Министеппер і вправи на нього дадуть бажані результат тільки в тому випадку, якщо дотримуватись систематичність. Під час занять тримайте поставу рівне. Перед початком краще зробіть розминку. Не обов'язково робити багато вправ, якщо вам це важко, головне, стежте за якістю їх виконання. Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете відчути себе здоровими і бадьорими.

Вправи для кроссфита Вправи для кроссфита
Хочете в короткий проміжок часу впоратися із зайвою вагою і прокачати м'язи, тоді зверніть увагу на кроссфіт. У цій статті ви зможете знайти приклад
Рух - життя, спорт і здоров'я Рух - життя, спорт і здоров'я
Здоровий спосіб життя включає в себе не тільки здорове харчування, але і обов'язково рух. Якщо ви хочете схуднути, набагато швидше вийти досягти
Відсутність руху призводить до хвороб Відсутність руху призводить до хвороб
Вчені в черговий раз підтвердили, що жити і бути здоровим тільки активно рухаючись.
Відео занять з фітнесу з Кармен Електрою Відео занять з фітнесу з Кармен Електрою
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-zanyat-z-ftnesu-z-karmen-elektroyu_761.jpeg--> Фітнес - виключно корисне і цікаве заняття. Його
Молочна сироватка для краси і здоров'я Молочна сироватка для краси і здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/molochna-sirovatka-dlya-krasi-zdorovya_381.jpeg--> Всі ми багато разів чули про корисність молочних
Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tay-ch-korisn-poradi-schodo-zanyat-vdeo-uroki-tay-ch_721.jpeg--> Тай чі нагадує гімнастику, адже всі рухи
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]