» » Риб'ячий жир і його застосування
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 12:18)   
 •   0   
 •  490 

Риб'ячий жир і його застосування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_271.jpeg-->Риб'ячий жир і його застосування
Всі ми чули про такий продукт, як риб'ячий жир. Застосування його як корисної харчової добавки почалося з незапам'ятних часів, але сьогодні не так вже й багато знають, як і в яких кількостях його приймати, чи є шкода від риб'ячого жиру або користь. Нижче ми розповімо про риб'ячому жирі, його шкоду і користь.

Риб'ячий жир - це багатющий комплекс вітамінів і джерело таких необхідних жирних кислот, кислоти Омега-3. Риб'ячий жир є повністю натуральним, до складу якого входять вітаміни, такі як А і D, всілякі мікроелементи, які є обов'язковими для щоденного раціону людини, яка прагне до міцному здоров'ю.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_652.gif-->Риб'ячий жир і його застосування


Риб'ячий жир. Застосування


Щоденне вживання риб'ячого жиру є профілактичним засобом від захворювань серцево-судинної системи. Все від того, що риб'ячий жир значно знижує рівень шкідливого холестерину в складі крові, нормалізує тиск і зменшує кількість тригліцеридів. Цю добавку ніяк не можна назвати звичайною добавкою вітамінів, так як його призначають у період після інфарктів та інсультів, він має потужний вплив і допомагає серцю виконувати свої функції.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_913.jpeg-->Риб'ячий жир і його застосування

Риб'ячий жир. Користь і шкода


До складу риб'ячого жиру входять кислоти, які надають сприятливий вплив на кісткову систему, а саме на сполучну тканину і суглоби. Коли організм відчуває нестачу жирних кислот, то виникає ризик заробити артрит з ревматизмом.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_444.gif-->Риб'ячий жир і його застосування
У цьому випадку риб'ячий жир має протизапальну дію на суглоби і відновлює їх рухливість, а також знімає хворобливі симптоми, які присутні при артриті і ревматизмі.
Також і спортсменам призначають риб'ячий жир, застосування веде до пом'якшення надмірного навантаження на суглоби і всю кісткову систему. Він підійде і для вагітних, і для літніх людей.
Омега-3 кислоти давно вже увійшли в ранг тих, які гостро необхідні дитині в процесі росту для повноцінного розвитку. Ці кислоти мають вплив на клітини мозку, а також сприяють формуванню всіх клітин в організмі. При нестачі даних кислот у дитини, може бути недолік в повноцінному розвитку, виражені, наприклад, в уповільненому зростанні організму, слабкої пам'яті і неуспішності за шкільною програмою. Застосовуючи цей препарат, батьки з подивом помічають ривки в розвитку та поліпшенні здоров'я в цілому.
Риб'ячий жир і його застосування

Також риб'ячий жир має безпосередній вплив на настрій і психічне самопочуття у людини. Такі стани, як пригніченість, депресія, озлобленість і апатія, можуть бути наслідком нестачі необхідних мінеральних елементів і вітамінів.
В цьому випадку знову риб'ячий жир матиме позитивний вплив, він буде грати роль антидепресанту і стрессоустойчивого препарату, будучи потужним антиоксидантом. Крім цього, риб'ячий жир впливає на утворення так званого "гормону щастя".
Ще одне чарівне властивість - це позитивний вплив на зір людини. Багате джерело вітаміну А, він збільшує гостроту зору, а Омега-3 кислоти впливають на стабільність і стійкість, не дозволяючи зору погіршуватися з часом.
При проблемах з ожирінням потрібно особливо берегти печінка, яка може почати руйнуватися, риб'ячий жир для печінки стає захистом від руйнування. При цьому цей продукт ще й бореться з самим ожирінням, при регулярному використанні спалюються зайві калорії.
У риб'ячого жиру є перелік протипоказань:

 • При підвищеному кальцинировании організму і надлишку вітаміну D.

 • Індивідуальна непереносимість.

 • При гострому туберкульозі.

 • При нирковій недостатності.

 • При сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах.

 • При порушення роботи щитовидної залози.
 • Препарати з риб'ячим жиром


  Виробники риб'ячого жиру подбали про те, щоб приймати його було приємно і зручно. Сьогодні його випускають в капсулах, який можна придбати в кожної аптеки.
  загрузка...
  Написати Вконтакте