Дієти
Риб'ячий жир і його застосування
16.03.2015 1029 0 admin

Риб'ячий жир і його застосування

Здорове харчування

Риб'ячий жир і його застосування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_271.jpeg-->Риб'ячий жир і його застосування
Всі ми чули про такий продукт, як риб'ячий жир. Застосування його як корисної харчової добавки почалося з незапам'ятних часів, але сьогодні не так вже й багато знають, як і в яких кількостях його приймати, чи є шкода від риб'ячого жиру або користь. Нижче ми розповімо про риб'ячому жирі, його шкоду і користь.

Риб'ячий жир - це багатющий комплекс вітамінів і джерело таких необхідних жирних кислот, кислоти Омега-3. Риб'ячий жир є повністю натуральним, до складу якого входять вітаміни, такі як А і D, всілякі мікроелементи, які є обов'язковими для щоденного раціону людини, яка прагне до міцному здоров'ю.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_652.gif-->Риб'ячий жир і його застосування


Риб'ячий жир. Застосування


Щоденне вживання риб'ячого жиру є профілактичним засобом від захворювань серцево-судинної системи. Все від того, що риб'ячий жир значно знижує рівень шкідливого холестерину в складі крові, нормалізує тиск і зменшує кількість тригліцеридів. Цю добавку ніяк не можна назвати звичайною добавкою вітамінів, так як його призначають у період після інфарктів та інсультів, він має потужний вплив і допомагає серцю виконувати свої функції.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_913.jpeg-->Риб'ячий жир і його застосування

Риб'ячий жир. Користь і шкода


До складу риб'ячого жиру входять кислоти, які надають сприятливий вплив на кісткову систему, а саме на сполучну тканину і суглоби. Коли організм відчуває нестачу жирних кислот, то виникає ризик заробити артрит з ревматизмом.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ribyachiy-zhir-yogo-zastosuvannya_444.gif-->Риб'ячий жир і його застосування
У цьому випадку риб'ячий жир має протизапальну дію на суглоби і відновлює їх рухливість, а також знімає хворобливі симптоми, які присутні при артриті і ревматизмі.
Також і спортсменам призначають риб'ячий жир, застосування веде до пом'якшення надмірного навантаження на суглоби і всю кісткову систему. Він підійде і для вагітних, і для літніх людей.
Омега-3 кислоти давно вже увійшли в ранг тих, які гостро необхідні дитині в процесі росту для повноцінного розвитку. Ці кислоти мають вплив на клітини мозку, а також сприяють формуванню всіх клітин в організмі. При нестачі даних кислот у дитини, може бути недолік в повноцінному розвитку, виражені, наприклад, в уповільненому зростанні організму, слабкої пам'яті і неуспішності за шкільною програмою. Застосовуючи цей препарат, батьки з подивом помічають ривки в розвитку та поліпшенні здоров'я в цілому.
Риб'ячий жир і його застосування

Також риб'ячий жир має безпосередній вплив на настрій і психічне самопочуття у людини. Такі стани, як пригніченість, депресія, озлобленість і апатія, можуть бути наслідком нестачі необхідних мінеральних елементів і вітамінів.
В цьому випадку знову риб'ячий жир матиме позитивний вплив, він буде грати роль антидепресанту і стрессоустойчивого препарату, будучи потужним антиоксидантом. Крім цього, риб'ячий жир впливає на утворення так званого "гормону щастя".
Ще одне чарівне властивість - це позитивний вплив на зір людини. Багате джерело вітаміну А, він збільшує гостроту зору, а Омега-3 кислоти впливають на стабільність і стійкість, не дозволяючи зору погіршуватися з часом.
При проблемах з ожирінням потрібно особливо берегти печінка, яка може почати руйнуватися, риб'ячий жир для печінки стає захистом від руйнування. При цьому цей продукт ще й бореться з самим ожирінням, при регулярному використанні спалюються зайві калорії.
У риб'ячого жиру є перелік протипоказань:

 • При підвищеному кальцинировании організму і надлишку вітаміну D.

 • Індивідуальна непереносимість.

 • При гострому туберкульозі.

 • При нирковій недостатності.

 • При сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах.

 • При порушення роботи щитовидної залози.
 • Препарати з риб'ячим жиром


  Виробники риб'ячого жиру подбали про те, щоб приймати його було приємно і зручно. Сьогодні його випускають в капсулах, який можна придбати в кожної аптеки.
  Вобла: користь і калорійність Вобла: користь і калорійність
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/vobla-korist-kalorynst_261.jpeg--> У нашій країні воблу традиційно вживають в сушеному вигляді в якості
  Камбала, її калорійність і корисні властивості. Користь і шкода цієї риби д ... Камбала, її калорійність і корисні властивості. Користь і шкода цієї риби д ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/kambala-yiyi-kalorynst-korisn-vlastivost-korist-shkoda-cyeyi-ribi-dlya-lyudini_331.jpeg--> Камбала – це
  Кета – склад, калорійність, корисні властивості Кета – склад, калорійність, корисні властивості
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/keta-sklad-kalorynst-korisn-vlastivost_431.jpeg--> Кета – один з видів дикого лосося, дуже велика за
  Чим корисний риб'ячий жир і приймати його для схуднення? Чим корисний риб'ячий жир і приймати його для схуднення?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-korisniy-ribyachiy-zhir-priymati-yogo-dlya-shudnennya_861.gif--> Риб'ячий жир - це засіб, який добре
  Печінка тріски корисні властивості Печінка тріски корисні властивості
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pechnka-trski-korisn-vlastivost_571.jpeg-->
  Магнезія - кращий рятівник від хвороб і зайвої ваги Магнезія - кращий рятівник від хвороб і зайвої ваги
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/magnezya-kraschiy-ryatvnik-vd-hvorob-zayvoyi-vagi_221.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]