Дієти
Як визначити свій тип фігури
16.03.2015 2451 0 admin

Як визначити свій тип фігури

Здорове харчування

Як визначити свій тип фігури
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viznachiti-svy-tip-fguri_301.jpeg-->Як визначити свій тип фігури
Всім, напевно, відомо, що існують різні типи фігури, і раціон слід складати відповідно до них. Для тих, хто ще не знає: типів всього 4 і їх назва визначається формою: яблуко, груша (трикутник), пісочний годинник і перевернутий трикутник. Ще іноді замість яблука називають банан, який ще називають прямокутник.
Літерні їх позначення:

 • «А» - груша,

 • «Х» - пісочний годинник,

 • «Н» - банан,

 • «V» - перевернутий трикутник.


 • Як визначити свій тип фігури?


  Щоб визначити свій тип фігури, потрібно виміряти об'єм стегон і талії, і цифру, що позначає обсяг талії, розділити на цифру, що визначає обсяг стегон.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viznachiti-svy-tip-fguri_632.gif-->Як визначити свій тип фігури


  Підрахуйте свій тип фігури по калькулятору в таблиці:
  Як визначити свій тип фігури

  Характеристики за типом фігури


  Фігура «яблуко» передбачає наявність широких або дуже широких плечей, практично повна відсутність талії, красиві стегна і ноги - повністю прямі. Тип фігури «яблуко» поганий кількістю жиру, що знаходяться на талії і стегнах, і навіть на верхній частині тіла. Але хороший тим, що за даним типом при грамотних тренуваннях фігуру можна максимально наблизити до типу « пісочний годинник ». Справжньою талії у власниць такої фігури не буде ніколи, але можна зіграти на контрасті пропорцій об'ємного верху і низу.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viznachiti-svy-tip-fguri_744.gif-->Як визначити свій тип фігури


  Дієта для фігури «яблуко»


  Щоб підтримувати таку фігуру в тонусі, слід включити в раціон більше кисломолочних продуктів, неэкзотических видів морепродуктів і риби.
  Вправи для типу фігури яблуко, як правило, повинні давати навантаження на ноги, повинні бути присутніми повороти, щоб розвинути талію, та обов'язково!!! кардіо-навантаження для спалювання жиру!!!
  Фігура « груша » передбачає наявність широких стегон, повні ноги, похилі плечі і груди. Даний тип фігури теж досить жіночний і гармонійний тип. Його власниці, як правило, прекрасно ладнають зі своїм тілом, займаються спортом і ведуть активний спосіб життя.


  Дієта для фігури «груша»


  Для цієї фігури дуже корисні злаки, нежирні сири, дієтичні сорти птиці (курка, індичка). Також фрукти в будь-якому вигляді, цукати і сухофуркти. Дієта для цього типу не припускає яких-небудь супер - обмежень. Єдине, що слід виключити «погані " вуглеводи»: випічку на маргарині, фаст-фуд. Як схуднути при цьому типі фігури? Збалансоване харчування, помірні фізичні навантаження (аж до домашньої роботи) і ви завжди будете у формі! За цим типом фігури найчастіше легше всього проходять всі репродуктивні процеси в жіночому організмі.
  Фігури «пісочний годинник» визначає яскраво виражені груди і стегна. В цілому фігуру характеризують збалансовані пропорції. Тип фігури «пісочний годинник» прекрасний тим, що поява жиру на тілі не стає катастрофою, а часто лише посилює жіночні пропорції їх власниці. Таку фігуру легко привести в форму після вагітності, пологів та періоду лактації.
  При типі «пісочний годинник» - гідності фігуру очевидні! Це сама красива і жіночна фігура! Її носіями були і є в різний час Софі Лорен і Мерилін Монро.


  Дієта для фігури «пісочний годинник»


  Потрібно обмежити споживання сухофруктів і горіхів. А також інших типів шкідливих вуглеводів. Але в цілому сувора дієта не потрібна! Лише збалансоване харчування!
  Спортивна фігура - «перевернутий трикутник» - це широкі плечі, довгі стрункі ноги, але, як правило, відсутність талії. Недоліками цієї фігури є те, що жир в основному накопичується на спині, талії та інших місцях, де навпаки, хочеться зберегти і без того не занадто тонкі частини стрункими. Володарі цієї постаті, як правило, м'ясоїди, їм не варто налягати на копченості.
  Дієта за типом фігури призводить до того, що всі ваші зусилля у боротьбі із зайвою вагою і жиром окупаються сторицею! Яблуко, груша та інші типи - це краса природи в її мудрості і гармонії!
  Щоб зробити із своєї фігури пісочний годинник, чого прагнуть всі жінки, вам знадобиться комплекс вправ для рук і грудей, сідниць і стегон, а також кальцій! Його можна знайти в сирі і рибі. Неважливо: яблуко, груша - ви можете і будете красиві!
  Як вибрати коригуючу білизну Як вибрати коригуючу білизну
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-koriguyuchiy-blizna-tyagne-bliznu-yak-vibrati-rozmr-koriguyuchogo-blizni_831.jpeg--> Дієта
  Фігура «яблуко» - як схуднути і прибрати зайве з талії, живота і грудей, а ... Фігура «яблуко» - як схуднути і прибрати зайве з талії, живота і грудей, а ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fgura-yabluko-yak-shudnuti-pribrati-zayve-z-talyi-zhivota-grudey-a-takozh-zberegti-rezultat-yak-mozhna-dovshe
  Про типи жіночої статури Про типи жіночої статури
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-tipi-zhnochoyi-staturi_871.jpeg--> Згідно з однією з класифікацій, є три типи статури: астенічний,
  Що таке жіноча фігура «пісочний годинник»? Що таке жіноча фігура «пісочний годинник»?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-zhnocha-fgura-psochniy-godinnik_171.jpeg--> Фігури «пісочний годинник» по праву називають
  Тип фігури «Трикутник»: вправи, дієта, гардероб Тип фігури «Трикутник»: вправи, дієта, гардероб
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tip-fguri-trikutnik-vpravi-dyeta-garderob_191.jpeg--> Жіноча фігура може мати різний силует: пісочний
  Тип фігури «Перевернутий трикутник»: як схуднути Тип фігури «Перевернутий трикутник»: як схуднути
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tip-fguri-perevernutiy-trikutnik-yak-shudnuti_851.jpeg--> Жіноча фігура трикутного типу буває перевернутої
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]