Дієти
Що таке галіфе
16.03.2015 2577 0 admin

Що таке галіфе

Здорове харчування

Що таке галіфе
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-galfe_441.jpeg-->Що таке галіфе
З проблемою «ведмежих вушок» або з галіфе зустрічається безліч жінок. Галіфе - це жирові відкладення. Відкладаються вони з зовнішньої сторони стегон і псують фігуру. Саме у цих місцях найбільше застоюється кров, і жирові молекули тут випадають в осад. Навіть при різкому схудненні ці «ведмежі вушка» залишаються практично в незмінному вигляді.

Як прибрати галіфе?


Якщо ви починаєте цікавитися, що таке галіфе, то прийшов час серйозної роботи над собою. Позбутися цього «природного похибки» досить складно. Доведеться поєднати фізичні вправи, дієту і масу зусиль. І як радикальний метод прибрати галіфе можна спробувати ліпосакцію.
Як і будь-які жирові відкладення, зона галіфе без дієти буде залишатися на місці. Але навіть зменшивши щоденне споживання калорій, не варто сподіватися, що стегна в розмірі зменшуватися. Навіть сильно скинувши вагу, від «вушок» на стегнах позбутися неможливо. Навпаки, можуть з'явитися небажані зміни: шкіра валиться, а ноги втратять привабливість. Адже зона галіфе - це жирові відкладення, які утворюються в місцях застою крові. І без фізичних вправ жирові клітини своє «місце» не покинуть. Але, тим не менш, режиму харчування потрібно приділити підвищену увагу. Основна енергетична навантаження в харчуванні повинна припадати на сніданок.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-galfe_722.gif-->Що таке галіфе


Раціон повинен складатися переважно з рослинної їжі, але і білкову їжу виключати не можна. Рослинні продукти повинні доповнювати кисломолочні напої, зернистий сир, нежирна риба і м'ясо. Всі тваринні жири потрібно замінити рослинними маслами.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-galfe_663.jpeg-->Що таке галіфе

Вправи для зони галіфе


Але основне навантаження в боротьбі за стрункі стегна ляже на спеціальні фізичні вправи. Як інакше прибрати зону галіфе, якщо звичайні рухи не мають на проблемні ділянки ніякого впливу?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-galfe_504.gif-->Що таке галіфе
Для досягнення бажаного потрібно виконувати цілий комплекс вправ, кожне з яких потрібно робити по 2-3 підходи, починаючи з 15 разів. Виконувати комплекс потрібно кожен день, поступово збільшуючи навантаження:

 • Стоячи випад вперед. Виконати глибокий крок назад, залишаючи корпус в положенні вертикально вгору. Випад повинен бути глибоким, щоб коліно передньої ноги утворював прямий кут.

 • Випад у бік. Стопи ніг під час виконання вправи треба ставити паралельно.

 • Відведення ноги стоячи. Руки залишити на поясі, при відведенні ноги п'яту потрібно викручувати назовні і максимально втягувати м'язи преса.

 • Присідання в широкій стійці. Ноги поставити на ширину 1 метр, стопи розвести в сторони. При виконанні вправ коліна потрібно відводити назовні.

 • Відведення ноги в упорі. Вправа виконується на «четвереньках», зігнуту або пряму ногу потрібно відводити в бік.

 • Відведення ноги, лежачи на боці. Лежачи на боці голову потрібно уперти на руку. Нижню ногу зігнути в коліні, а верхню пряму відводити вгору.


 • Щоб впливати на проблемну зону максимальний вплив і галіфе прибрати, всі вправи треба виконувати в повільному темпі, по можливості напружуючи прес.
  Комплекс ефективних заходів дозволить зменшити зону галіфе
  Існує додатковий засіб, щоб ефект галіфе пройшов якомога швидше. Це медовий масаж, який використовують для боротьби з целюлітом. Мед прискорює кровообіг, виводить з проблемних зон зайву воду, запобігає застійні явища. Тонус шкіри від медового масажу підвищується, а жирові відкладення починають руйнуватися. Мед потрібно розігріти, кінчиками пальців втерти в проблемні зони, після чого приступити до активного масажу. Після цього мед можна змити і скористатися антицелюлітним кремом. Не менш ефективні обгортання з гірчицею і медом.
  Як радикальний метод боротьби з галіфе використовується ліпосакція. Це досить легка процедура, на зоні галіфе вона виконується 2-3 години, а повний період реабілітації вимагає приблизно три тижні.
  Виконуючи всі рекомендації і приклавши певні зусилля, можна буде забути, що таке зона галіфе, і повернути колишню стрункість фігурі.
  Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-kachati-pres-schob-pribrati-zhivt-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.jpeg--> Зона живота завжди є
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Вправи на внутрішню сторону стегна: відео Вправи на внутрішню сторону стегна: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-vnutrshnyu-storonu-stegna-vdeo_171.jpeg-->
  Як прибрати стегна: відео вправи для зменшення галіфе Як прибрати стегна: відео вправи для зменшення галіфе
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-stegna-vdeo-vpravi-dlya-zmenshennya-galfe_311.jpeg-->
  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
  Як схуднути в особі Як схуднути в особі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-osob_461.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]