Дієти
Пояс для преса
16.03.2015 1688 0 admin

Пояс для преса

Здорове харчування

Пояс для преса
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/poyas-dlya-presa_531.jpeg-->Пояс для преса
Пояс для преса дозволяє не тільки скинути зайві кілограми в районі живота, але і підкачати м'язи, зробити їх більш рельєфними, і все це - без особливих зусиль і відвідувань фітнес-центрів. У даній статті ми розповімо, як правильно використовувати масажні пояси і якого ефекту варто очікувати.

Пояс (ремінь) для схуднення


Прототипами поясів-електростимуляторів були конструкції на липучках, які посилали в м'язи сигнали, що примушують їх скорочуватися. Але для цього потрібно було обмотатися масою проводів і до того ж знати, куди можна прикладати липучки, а куди ні. Пояс для преса - це більш сучасна версія, без зайвих проводів, вони зручно кріпляться і не сповзають, тому ними можна спокійно користуватися в будь-який час, навіть прибираючи з дому. У таких поясів зазвичай існує кілька режимів:

 • Масажний (призначений для розслаблення, зняття втоми і крепатури м'язів).

 • Режим спортзалу (в цьому режимі пояс виконує функцію стимуляції м'язів, даний режим зібрав найбільшу кількість позитивних відгуків).

 • Режим схуднення (призначений для того, щоб скинути зайві кілограми і прибрати зайві сантиметри з живота).


 • До речі, пояси для схуднення однаково популярні як у жінок, так і у чоловіків. Адже чоловікам теж часом не завадить прибрати пивне черевце або накачати гарний прес з кубиками.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/poyas-dlya-presa_542.gif-->Пояс для преса


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/poyas-dlya-presa_963.jpeg-->Пояс для преса
  ABC Around


  АБС Эраунд - це один з найпопулярніших поясів для схуднення. І якщо вірити множинним позитивним відгукам, цей пояс для преса творить справжні дива.
  Однак, справедливості заради, варто відзначити, що сама по собі міостимуляція, згідно з відгуками експертів, покаже видимий результат для схуднення, тільки якщо до цього докласти додаткові зусилля. Він буде відмінно поєднуватися з дієтами, що знижують надходження в організм енергії (сам пояс дозволить нам витрачати енергію на скорочення м'язів), з тренуваннями в залі (після силових навантажень це відмінний метод відновлення м'язів і посилення ефекту після тренування (адже після навантаження м'язи продовжують скорочуватися, а навантаження на серце зменшується).
  Що важливо, ця модель тренує нам не тільки живіт, але і стегна з сідницями. А це дасть бій целюліту навіть без спеціальних дієт і вправ. Шкіра буде згладжуватися, а жирові скупчення розбиватися, дробитися.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/poyas-dlya-presa_884.gif-->Пояс для преса
  Принцип дії цього апарату полягає в тому, що він підсилює кровопостачання проблемних зон, що викликає нагрівання, прискорення процесів обміну речовин і споживання організмом більшої кількості енергії, тому пояс для преса авс эраунд так ефективні.
  Але є у нього і протипоказання. Застосовувати пояс не можна наступним людям:

 • Хворим захворюваннями серцево-судинної системи.

 • Жінкам з гінекологічними хворобами.

 • Вагітним жінкам.

 • Тим, у кого є проблеми з травленням або з видільною системою організму.


 • У будь-якому випадку, навіть якщо ви особисто не потрапляєте в одну з груп з протипоказаннями, не буде зайвим звернутися за консультацією до лікаря, з'ясувати свій стан і підібрати разом з ним оптимальний режим носіння АБС Эраунд.


  Який пояс для схуднення краще


  В даний час пояси для схуднення представлені:

 • Вибромассажерами (вони можуть «розбити жирові клітини, але не можуть впливати на тканини для розщеплення жиру, покращують локальне кровопостачання лише на поверхні шкіри. Відгуки про таких масажних поясах позитивні, але сьогодні є і більш сучасні засоби).

 • Поясами-саунами (їх перевага полягає в прогріванні ділянок тіла, але вони не зміцнюють м'язи, навпаки, вони їх розслаблюють. Застосовувати їх можна і навіть інколи треба, але також пам'ятайте про відновлення водного балансу після їх застосування).

 • Електронний пояс для преса (цей вид не тільки поліпшить кровопостачання у верхніх і глибоких шарах проблемних зон, але і тренує м'язи, зміцнюючи їх і роблячи більш рельєфними. Зазвичай такі пояси мають більше режимів).


 • Ну а на якому варіанті зупинити свій вибір ? вирішувати вам.
  Чоловічий бандаж для живота: бандаж допомагає чоловікам прибрати пивний жив ... Чоловічий бандаж для живота: бандаж допомагає чоловікам прибрати пивний жив ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/cholovchiy-bandazh-dlya-zhivota-bandazh-dopomagaye-cholovkam-pribrati-pivniy-zhivt_341.jpeg--> Зазвичай
  Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-kachati-pres-schob-pribrati-zhivt-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.jpeg--> Зона живота завжди є
  Домашні тренажери для схуднення, який тренажер краще для схуднення живота і ... Домашні тренажери для схуднення, який тренажер краще для схуднення живота і ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-trenazheri-dlya-shudnennya-yakiy-trenazher-krasche-dlya-shudnennya-zhivota-ng_541.jpeg--> Сьогодні
  Вправи для литок ніг Вправи для литок ніг
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-litok-ng_441.jpeg--> Кожна дівчина мріє про струнких і красивих ногах. Як показав недавній
  Масажери будь-яких видів для всіх частин тіла Масажери будь-яких видів для всіх частин тіла
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazheri-bud-yakih-vidv-dlya-vsh-chastin-tla_921.jpeg--> Про користь масажерів можна говорити багато.
  Цукор: користь і шкода Цукор: користь і шкода
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/cukor-korist-shkoda_671.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]