Дієти
Скипидарні ванни для схуднення
16.03.2015 634 0 admin

Скипидарні ванни для схуднення

Здорове харчування

Скипидарні ванни для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya_861.jpeg-->Скипидарні ванни для схуднення
Скипидарні ванни застосовуються не тільки для лікування різних захворювань, але і для схуднення, завдяки ефекту розширення судин і поліпшення кровопостачання проблемних ділянок тіла. Які бувають ванни і як їх правильно приймати - описано в нашій статті.

Жовтий і білий скипидар для ванн


Скипидар відносять до медпрепаратів для схуднення. Для ванн використовують два види скипидару: білий та жовтий. Їх властивості істотно різняться.

 • Білий скипидар дещо підвищує артеріальний тиск, але в межах допустимих норм.

 • Він викликає скорочення капілярів, за якими слідують розширення.

 • Температуру тіла він не порушують і не підвищують виділення поту.

 • Білий скипидар викликає більш сильне печіння і поколювання шкіри, ніж жовтий.


 • Потрібно враховувати, що білі скипидарні ванни призначені для людей зі зниженим тиском і протипоказані людям з підвищеним тиском.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya_442.gif-->Скипидарні ванни для схуднення


  Але за рахунок ефекту посилення кровообігу і печіння, вони здатні допомогти при схудненні. За відгуками, які можна знайти в Інтернеті, ванни зі скипидаром допомагають худнути до 5 кілограм на тиждень.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya_613.jpeg-->Скипидарні ванни для схуднення

  Жовтий скипидар на відміну від білого, викликає пониження тиску, він розширює кровоносні судини, чим підвищує підживлення всього організму киснем і корисними елементами. Він також здатний розчиняти солі в суглобах, покращувати роботу зв'язок і сухожиль, покращувати зір, очищати стінки вен і артерій.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya_594.gif-->Скипидарні ванни для схуднення
  Він також викликає підвищення температури тіла, посилює потовиділення, робить дихання більш рівним і глибоким.
  Після прийняття такої ванни з скипидару ще протягом години зберігається ефект підвищеної температури, розслаблення та виділення поту. За один такий сеанс людина може втратити до двох літрів рідини, що обов'язково необхідно заповнити для гарного самопочуття.

  Користь скипидарних ванн змішаного типу


  Ванни змішаного типу, що поєднують в собі корисні властивості як жовті, так і білих ванн. Незважаючи на те, що два різних види скипидару викликають протилежні ефекти, їх можна успішно комбінувати в різних пропорціях, щоб досягти того результату, який потрібен у даний момент. Частіше скипидарні ванни з такого розчину для ванн використовують для нормалізації тиску. При цьому в кров потрапляють продукти розпаду білків, що містяться в тканинах. Це стає можливим при розкритті раніше закупорені чи звужені капілярів.


  Скипидарні ванни для схуднення


  Існує два основних види скипидару для схуднення: один вид застосовують ванни Залманова, інший являє собою препарат Скипар Фігура. Обидва види препаратів зібрали безліч позитивних відгуків.
  Ванни по системі Залманова приймаються наступним чином:
  1.
 • Наповнюємо ванну водою, температура якої повинна бути на 1-2 градуси нижче, ніж температура тіла.

 • 2.
 • Розводимо у ванній емульсію наступним чином: спочатку розводимо у літрі води, потім виливаємо у ванну.


 • Приймати таку ванну рекомендують не надто довго, перший сеанс не повинен перевищувати п'яти хвилин. Кожен наступний прийом можна збільшувати на 1 хвилину. Таким чином, організм поступово звикне до процедури і не виникне ніяких ускладнень. Максимальний час перебування у такій ванні ? 15 хвилин. Кожні 3-4 дні температуру води варто піднімати на 1 градус. Але не піднімайте її вище 38 градусів.
  Після процедури загорніться в теплий халат і полежіть під ковдрою годину. Перед прийняттям скипидарної ванни по системі Залманова ознайомтеся з інструкцією.
  Другий за популярністю препарат ? Скипар фігура (цей вид скипидару продається в будь-якій аптеці і косметичному магазині). Ці скипидарні ванни готуються наступним чином:

 • Препарат добре збовтується, щоб підняти осад, частина флакона (дозування вказані в інструкції в залежності від номера процедури).


 • Розводиться в трьох літрах гарячої води (не більше 60 градусів).


 • Потім наповнюється ванна потрібної температури, і розведений препарат розмішати до повного розчинення частинок.


 • Після прийняття такої ванни рекомендують дві години відпочити.
  Змова на схуднення - в чому суть Змова на схуднення - в чому суть
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zmova-na-shudnennya-v-chomu-sut_841.jpeg--> Світ звихнувся на боротьбі із зайвою вагою. Її масштаби
  Скипидар і скипидарні ванни - нове забуте старе Скипидар і скипидарні ванни - нове забуте старе
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidar-skipidarn-vanni-nove-zabute-stare_791.jpeg--> Не багато хто з нас стикалися зі скипидаром, а тим
  Муміє - застосування, показання до застосування, позитивні властивості преп ... Муміє - застосування, показання до застосування, позитивні властивості преп ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mumye-zastosuvannya-pokazannya-do-zastosuvannya-pozitivn-vlastivost-preparatu_841.jpeg-->
  Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya-shvidkiy-efekt-u-znizhenn-masi-tla_491.jpeg--> Одним з найбільш ефективних
  Ванна Клеопатри - ефект омолодження і схуднення Ванна Клеопатри - ефект омолодження і схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vanna-kleopatri-efekt-omolodzhennya-shudnennya_221.jpeg--> Те, що молоко є омолоджуючим засобом, знали ще в
  Пояс для преса Пояс для преса
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/poyas-dlya-presa_531.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]