Дієти
Настоянка мухомора
16.03.2015 1049 0 admin

Настоянка мухомора

Здорове харчування

Настоянка мухомора
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-muhomora_141.jpeg-->Настоянка мухомора
Отруйний гриб мухомор попереджає про небезпеку яскравим забарвленням. Але настоянка мухомора може навіть використовуватись при лікуванні різних захворювань. Крім того, корисними властивостями володіють мазі і сік цього гриба. Але пам'ятайте, щоб лікування не обернулося неприємністю, потрібно дотримуватися простих правил, про які ми поговоримо в нашій статті.

Лікувальні властивості гриба мухомора


Мухомор - це гриб-представник сімейства мухоморових. Його капелюшок покрита шкіркою яскраво-червоного кольору з білими цяточками. М'якоть цього гриба може бути як білої, так і пігментованою: від жовтого до яскраво-оранжевого. Смак м'якоті солодкий, запах відсутній. Гриб відноситься до пластинчастим, його пластинки часті і короткі, білого або ніжно-оранжевого кольору. Властивості гриба мухомор використовуються в народній медицині досить часто, але сам гриб є досить рідкісним. Він росте в ялинових, соснових і березових лісах, частіше на околиці лісу або на галявинах, невеликими групами або поодинокими грибами.
І хоча від деяких хвороб часто прописується настоянка мухомора, слід пам'ятати, що це отруйний гриб, приймати його усередину потрібно дуже обережно, слідуючи вказівкам лікаря, а будь-які нові рецепти з мухомора краще перевіряти, вживаючи в мінімальних кількостях перші 1-2 дні. Якщо негативного ефекту не буде, то можна приймати у звичайному дозуванні.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-muhomora_372.gif-->Настоянка мухомора


Корисні властивості як самого мухомора, так і різних рецептів настоянок використовуються, насамперед, у нетрадиційній медицині. Традиційна ж володіє набором ліків аналогічної дії, які не можуть викликати отруєння, і тому є більш безпечними.
Однак, народні цілителі запевняють, що мухомор не тільки замінює сучасні ліки, але і не має аналогів при лікуванні певних хвороб. Наприклад, раку. Мухомор здатний послаблювати біль також при запаленнях, ревматизмі, нервовому перенапруженні (тут мова йде про головного болю).

Настоянка на мухомори


Для приготування настоянок з мухоморів використовують як самі гриби, так і сік мухомора. Вважається, що краще робити настоянку з грибів, так як в м'якоті також містяться речовини, що допомагають в боротьбі з болями.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-muhomora_743.gif-->Настоянка мухомора
Готують настоянку, подрібнюючи гриби і залишаючи їх в прохолодному темному місці на три дні для в'ялення. Потім їх складають в скляну посудину, заливають горілкою і прибирають на холод на два тижні. Така настоянка мухомора використовується для лікування суглобів компресами, пов'язками і розтираннями.
Зберігають настоянку до трьох років. Вважається, що після закінчення цього строку, гриби втрачають свої лікувальні якості. Можна готувати настоянку і на спирту, проте все одно перевищувати рекомендований термін зберігання не рекомендують.
Прихильники традиційних методів лікування і насамперед лікарі, стверджують, що жодних лікувальних властивостей у мухоморовой настоянки немає і що суглоби вона не лікує.
Зниження болю вони пояснюють легко:

 • Швидке поглинання отруйних речовин та спирту в кров.

 • Подальше ураження нервових закінчень.

 • Приходить ейфорія. Пацієнт помилково приймає притуплення больових рецепторів за лікування самого джерела болю, і не робить реальних дій для лікування захворювання.


 • Лікарі рекомендують використовувати такі настоянки тільки паралельно традиційним методам лікування.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-muhomora_704.jpeg-->Настоянка мухомора

  Процес настоювання мухоморів у скляних пляшечках


  Як приймати мухомор


  Настоянка мухомора - не єдиний спосіб лікування цим грибом. Крім цього, широко використовуються мазі і сік. Мазь допоможе при радикуліті і артриті, завдяки зниженню больових відчуттів. Її готують з свіжих мухоморів, які розтирають до стану кашки і заправляють сметаною. Наносять мазь ввечері і залишають до ранку. Вранці її змивають теплою водою з милом. Зберігається мазь в склі або кераміці. У металевих ємностях вона може втратити свій лікувальний ефект.
  Мухоморовий сік використовують як альтернативу настоянкам мухомора для лікування, перш за все суглобів. Отримують сік, подрібнюючи гриби і щільно закриваючи їх у скляній банці. Через місяць сік стече, а гриби можна викинути.
  Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-chayniy-grib-yogo-korisn-vlastivost-protipokazannya_311.jpeg--> Чайний гриб або «японський гриб»
  Скипидарні ванни для схуднення Скипидарні ванни для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya_861.jpeg-->
  Гриб рейші Гриб рейші
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grib-reysh_721.jpeg--> Є багато відомих рослин, які застосовуються народною медициною: м'ята, шипшина,
  Настоянка червоного перцю Настоянка червоного перцю
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-chervonogo-percyu_581.jpeg-->
  Настоянка на березових бруньок для вашого здоров'я Настоянка на березових бруньок для вашого здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-na-berezovih-brunok-dlya-vashogo-zdorovya_301.jpeg--> В нашій країні знайти нирки берези не
  Барбарис для схуднення. Рецепти: настоянка і чай з барбарису Барбарис для схуднення. Рецепти: настоянка і чай з барбарису
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/barbaris-dlya-shudnennya-recepti-nastoyanka-chay-z-barbarisu_161.jpeg--> Ягоди барбарису або годжі останнім
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]