» » Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 11:22)   
 •   0   
 •  7565 

Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/boroshno-llyane-zastosuvannya-korisn-shkdliv-yakost_311.jpeg-->Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості

Для початку варто зауважити, що борошно з льону і розмелене насіння льону - абсолютно різні продукти, і не треба їх плутати. В розмеленому насіння присутній лляне масло, в результаті чого продукт швидко псується через окислення. Відповідно, лляне борошно зберігається значно довше, оскільки не містить лляної олії.
Крім цього, льон є корисним, а головне, натуральним продуктом. Застосовується для зниження ваги, очищення організму та має багато інших корисних властивостей.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/boroshno-llyane-zastosuvannya-korisn-shkdliv-yakost_892.gif-->Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості


Льняна мука: користь і шкода


Розглянемо докладніше ці корисні компоненти, які містить лляне борошно. Властивості, властиві даному продукту:

 • очищаючий;

 • обволікаючу;

 • протизапальний;

 • проносне.


 • Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості

  Льняна мука і її користь


  Всі ці властивості впливають на організм людини. В білковій масі льону містяться рослинні протеїни. Клітковина, що входить до складу продукту, представляється у вигляді оболонки сім'яних клітин, що складаються з крохмалів, полісахаридів, лігнанов. Останні, в свою чергу, запобігають утворенню ракових клітин, а також мають антиалергічними властивостями. Оскільки лігнани мають антиоксидантну дію, льон використовується в лікуванні атеросклерозу і для корекції серцевої недостатності. Харчові розчинні і нерозчинні волокна, які впливають на оптимальну роботу кишечника, а також на зниження холестерину, містяться в продукті в підходящому для організму людини співвідношенні. Льон також містить безліч вітамінів (А, В1 В2 В5 В6 В9 Е) і корисних речовин (калій, магній, кальцій, цинк, фосфор, натрій тощо).
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/boroshno-llyane-zastosuvannya-korisn-shkdliv-yakost_474.gif-->Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості
  Такий благодатний продукт також дуже виручає при схудненні, оскільки впливає на зниження ваги. Їм можна замінювати пшеницю, яйця, масло в кулінарії. Він не містить цукор і сіль.

  Шкода льняної муки


  Що стосується негативного впливу на організм людини, льняна мука може також принести шкоду здоров'ю.
  Не рекомендується вживати продукт в період вагітності і грудного вигодовування, а також при наявності у жінок фіброми матки, ендометриту, полікістозу.
  Надаючи проносну дію, вживання льону протипоказано людям із запаленням кишечника і наявністю каменів у сечовому міхурі.

  Льняна мука: очищення організму


  Одним з головних достоїнств льону є чищення організму. Цей продукт допомагає позбутися від ліпідів, шлаків, паразитів.

  Льняна мука і печінка


  Завдяки своїм допоміжним якостям тривале вживання льону корисно при цирозі і заодно сприяє поліпшенню вивідною функції печінки.
  Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості

  Як приймати лляне борошно при очищенні печінки:

 • 1-я тиждень: приймати щоранку 1 столову ложку з жменькою льняної муки на 250 мл кефіру (або чистого йогурту або сметани).

 • 2-я тиждень: той же рецепт, тільки приймати уже потрібно 2 столові ложки на 250 мл кефіру, йогурту/сметани).

 • 3-я тиждень: вживати 3 столові ложки на 250 мл кефіру, йогурту/сметани).


 • Борошно лляне: застосування, корисні і шкідливі якості

  Очищення нирок за допомогою льону


  Чищення нирок можуть сприяти не тільки лікарі, а ще й, як писалося вище, льняна мука. Для застосування цього продукту потрібно знати, як пити лляну борошно, щоб нирки могли правильно функціонувати. Для цього знадобляться 4 столові ложки лляної борошна і прокип'ячена вода (). Перемішавши компоненти разом, отриману суміш прокип'ятити ще раз. Пити через кожні 2 години протягом двох днів.
  Всі корисні компоненти та вітаміни льону повноцінно і легко засвоюються. Вживаючи натуральні продукти, ми дбаємо про наше здоров'я, але також не варто забувати про моменти, коли даний продукт може викликати зворотний ефект.
  загрузка...
  Написати Вконтакте