Дієти
Гриб рейші
16.03.2015 1624 0 admin

Гриб рейші

Здорове харчування

Гриб рейші
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grib-reysh_721.jpeg-->Гриб рейші

Є багато відомих рослин, які застосовуються народною медициною: м'ята, шипшина, елеутерокок, женьшень, кропива, ромашка, шавлія. Більшість з них можна додавати до чаю, також робити компреси з настоянки, приймати ванни або робити маски. Всі ці рослини ростуть у нашій країні.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grib-reysh_962.gif-->Гриб рейші


Але є такі, за якими доведеться їхати далеко. Наприклад, гриб рейші. Він не дуже широко відомий серед населення, оскільки в основному росте в Китаї, так і там це досить рідкісна рослина, хоча це ніяк не вплинуло на його популярності, швидше, навпаки.

Що таке гриб рейші


Гриб має ще багато назв - трутовик лакований, линчи, лін-чжи, маннентаке, ганодерма. Росте в Китаї, Японії, Ставропольському і Краснодарському краях Росії. Зустрічається у підстав гинуть дерев або пеньків. Має червонувате або буро-фіолетову капелюшок. Часто використовується східною медициною. У 1972 році його вперше отримали штучним способом, що дозволило сьогодні вирощувати його на спеціальних плантаціях, в основному на території Південно-Східної Азії.
Гриб рейші

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grib-reysh_754.gif-->Гриб рейші
Гриб рейші: властивості


Цікавим є той факт, що рейши мають різні властивості в залежності від того району, де він був вирощений. Часто його використовують при дієтах, оскільки гриб рейші сприяє зниженню рівня цукру крові, а також швидше допомагає відчути ситість, незважаючи на низьку калорійність. Сприяє виробленню ендорфінів для організму. Надає заспокійливу дію. Але найголовніше властивість линчи - здатність запобігати захворювання на рак. Зараз ведуться дослідження, тому, ймовірно, скоро буде доведено можливість використання цього трутовика для хіміотерапії.

Гриб рейші: корисні властивості


Цей трутовик багатий білками і амінокислотами, а також цинком, германієм і полісахаридами. Ганодерма сприяє підвищенню фізичної активності, очищенню організму від токсинів і шлаків, покращує ендокринну систему, сприяє довголіттю. Його рекомендується вживати людям похилого віку, а також людям, які страждають анемією, які проживають в екологічно забруднених місцевостях. Попереджує розвиток цирозу печінки, може застосовуватися під час лікування алкоголізму.
Гриб рейші

Китайський деревний гриб: користь


Ця рослина застосовується для лікування пневмонії, для підвищення імунітету, лікування серцево-судинних захворювань, навіть депресії, імпотенції, а також для полегшення симптомів при цирозі. Існує думка, що цей трутовик здатний боротися з доброякісними пухлинами.

Настоянка гриба рейши


Для її приготування 1 столова ложка гриба заливають 1 склянкою води, кип'ятять 10 хвилин, після чого відвар повинен постояти ще 40 хвилин. Приймати потрібно 4 рази на день по 50-70 мл
Можна зробити спиртову настоянку. Для цього беремо грибів, додаємо горілки. Суміш залишаємо на 2 тижні, після чого беремо 2-3 рази в день по 1 чайній ложці.
Гриб рейші

Застосовується для лікування алергій, стабілізації артеріального тиску, бронхіту, захворювань легенів, має тонізуючий ефект.
Але будьте обережні, оскільки деревний гриб рейші має свої недоліки. Зараз роблять багато підробок, і, на жаль, часто під його виглядом продають звичайні деревні гриби. Велике значення відіграє місце, де лін-чжі був вирощений. Тому будьте обережні при купівлі, бажано, щоб вам надали хімічний аналіз місця, де трутовик був вирощений, або спеціальний сертифікат якості.
Китайський гриб рейші в природі зустрічається дуже рідко, а коштує дорого, тому його можуть дозволити собі далеко не всі.
Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-chayniy-grib-yogo-korisn-vlastivost-protipokazannya_311.jpeg--> Чайний гриб або «японський гриб»
Настоянка мухомора Настоянка мухомора
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nastoyanka-muhomora_141.jpeg-->
Про користь і шкоду молочного гриба Про користь і шкоду молочного гриба
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-korist-shkodu-molochnogo-griba_291.jpeg--> Молочний гриб - це складна колонія мікроорганізмів, яка
Чага корисні властивості і місця зростання Чага корисні властивості і місця зростання
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chaga-korisn-vlastivost-mscya-zrostannya_281.jpeg--> Всі корисні властивості чаги, мабуть, не вмістити в
Можна використовувати верошпірон для схуднення: ризики та небезпеки Можна використовувати верошпірон для схуднення: ризики та небезпеки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mozhna-vikoristovuvati-veroshpron-dlya-shudnennya-riziki-ta-nebezpeki_551.jpeg--> Існує думка, що
Як схуднути за допомогою грибів: меню, відгуки Як схуднути за допомогою грибів: меню, відгуки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-za-dopomogoyu-gribv-menyu-vdguki_721.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]