» » Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 11:00)   
  •   0   
  •  281 

Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/morkvyaniy-sk-ne-tlki-dlya-zdorovya-ale-dlya-krasi_181.jpeg-->Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси

Морква є найпоширенішим овочем, який висаджує на своїй ділянці практично кожен овочівник та дачник. Вона - невід'ємна частина багатьох страв, особливо супів та борщів. А морквяний сік - такий насичений, ароматний і солодкий - для багатьох є смаком дитинства. Не даремно нам казали батьки, що цей напій дуже корисний - це не просто слова для вмовлянь випити склянку рідини, а правда, доведена не одним поколінням.

Як отримати морквяний сік і навіщо?


Перша частина питання має досить простий і логічний відповідь. Отримати необхідну кількість напою можна двома способами: або придбати готовий закупорений сік в магазині, або видавити самостійно за допомогою соковижималки. Другий варіант кращий, тому що саме свіжоприготовлена рідина, отримана з екологічно чистого, натурального продукту, є найкориснішою і, звичайно ж, смачною.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/morkvyaniy-sk-ne-tlki-dlya-zdorovya-ale-dlya-krasi_652.gif-->Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси


Самий основний елемент, що міститься тут, - це каротин, а якщо бути точніше, вітамін А. Саме він має властивості антиоксиданта. А ті, хто регулярно п'є сік моркви, проводить профілактику онкологічних захворювань. Крім цього, є ще маса вітамінів практично кожної з груп, які в тій чи іншій мірі присутні в цьому овочі. Так, це ціла комора заліза, магнію, селену, калію.
Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси

При яких захворюваннях і коли пити морквяний сік?


Вживання морквяного соку важливо і необхідно в кожному віці, починаючи з дитинства, щоб зростаючий організм міг отримати достатню кількість корисних речовин. Але особливо добре цей продукт впливає на жінок і на їх гормональний фон, стабілізує його, що призводить до внутрішнього та зовнішнього омолодженню організму. Жінка відчуває себе сексуальною, красивою, більш вільною. Також у неї може підвищуватися сексуальне бажання. Цей напій повинен увійти в раціон кожної вагітної жінки і годуючої матусі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/morkvyaniy-sk-ne-tlki-dlya-zdorovya-ale-dlya-krasi_884.gif-->Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси
Однак морквяний сік справляє благотворний вплив і на інші органи. Він зміцнює імунітет, підвищує апетит, покращує роботу травної системи, зменшує стресовий стан. А про вплив на зір знає, напевно, кожен. Вітамін А, якого багато в цьому овочі, благотворно впливає на статеві органи і стан шкіри. Він здатний лікувати дерматологічні і гінекологічні проблеми.
Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси

Морквяний сік: дієта


Свіжовичавлений морквяний сік, калорійність якого досить низька, може стати засобом для зниження ваги. Але деякі можуть не погодитися з цим твердженням, адже морква спрямована на поліпшення апетиту.
Морквяний сік для схуднення можна застосовувати в якості монодієти. Природно, що споживання одного продукту не завжди благотворно впливає на людину. Але морква настільки багата вітамінами, що зможе заповнити їх. Єдиний недолік - це тривалий час без білка, що призводить до ослаблення м'язів. Але тиждень на даному напої не надто зашкодить, а допоможе очистити організм від шкідливих речовин, позбавити від тяжкості і наситити вітамінами.
Морквяний сік не тільки для здоров'я, але і для краси

Готувати напій краще завжди тільки на один раз, тому що тільки свіжим він по максимуму насичений корисними речовинами. В подальшому ви можете залишити в раціоні велика кількість соку, але з введенням каш, супів і незначної кількості риби або нежирного м'яса. Калорійність морквяного соку настільки низька, що можна сміливо пити в день.
Але не варто забувати, що надмірне вживання цього напою може негативно позначитися на печінці, викликати алергію, пожовтіння шкіри, тому шлях до краси не повинен шкодити здоров'ю.
загрузка...
Написати Вконтакте