Дієти
Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?
16.03.2015 1629 0 admin

Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?

Здорове харчування

Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mokric-ta-yiyi-vlastivost-yak-pravilno-vikoristovuvati-ce-roslina_881.jpeg-->Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?

Мокриця - це один з найпоширеніших бур'янів на території пострадянського простору. Однак цей статус аж ніяк не заважає даній рослині бути корисним для організму і навіть сприяти лікуванню деяких людських хвороб. Яка користь трави мокриці відома сучасним ученим, а також для чого краще застосовувати цей бур'ян?

Мокриці та її властивості


Назва рослини, звичайно, не особливо апетитне. Однак цей факт аж ніяк не заважав нашим предкам додавати цю траву в свій раціон.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mokric-ta-yiyi-vlastivost-yak-pravilno-vikoristovuvati-ce-roslina_922.gif-->Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?


Мокриця багата хлорофілом, органічними кислотами, вітамінами і росте майже в кожному регіоні. Вона однією з перших виростає після зими, тому вважається ідеальним засобом від весняного авітамінозу. Мокриця в своєму складі вітаміни: A, C, E і K. Так, за даним показником її можна прирівняти навіть до спеціалізованих салатів.
Не можна не відзначити, що багато це рослина і різними мінералами. Їх хоч і небагато, проте вони є. Магній, калій і залізо - це основні складові розглянутої трави, які дозволяють істотно зміцнити імунітет і судини.
Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mokric-ta-yiyi-vlastivost-yak-pravilno-vikoristovuvati-ce-roslina_634.gif-->Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?
Як виглядає мокриця?


Варто відзначити, що описуване рослина більшість садівників дізнаються відразу, оскільки воно часто виявляється їх головним ворогом. Однак іншим розпізнати цю траву не настільки просто.
Бур'ян рідко має висоту більше . Його стебло кругле і гіллястий, а квіти дрібні та білі. При цьому стебло може як лежати, так і випрямлятися. Проте він практично завжди є рівним. Що ж стосується пелюсток, то цей елемент мокрицах двураздельний.
Ще однією характерною ознакою описуваної трави слід вважати наявність в ній волосків, розташованих в одному поздовжньому ряду.
В цілому краще дізнатися, як виглядає ця рослина, допоможе введення в полі будь-якого пошуковика фрази «фото трави мокриці» і подальший перехід на закладку «Картинки».
Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?

Сік мокриці. Корисні властивості


Сік розглянутого рослини - це чудове антисептичний і сечогінний засіб, істотно зміцнює організм в цілому і в періоди простудних захворювань зокрема. Крім того, воно володіє чудовим спазмолітичним і загальнозміцнюючим ефектом, а також суттєво допомагає при захворюваннях пародонтозом або інфекції ясен.

Салат з мокриці


Салат з додаванням описуваного інгредієнта - це, як правило, кращий засіб для зниження рівня поганого холестерину, а також зміцнення судин. Роблять його в більшості випадків з використанням яєць, кропу і сметани.

Мокриця трава. Відвар з цієї рослини


Відвар з мокриці - це насправді один з оптимальних засобів для зниження тиску. Він ефективний, насамперед, завдяки своїм діуретичну властивостями, оскільки причини артеріальної гіпертонії він особливо не усуває.
Мокриці та її властивості. Як правильно використовувати це рослина?

Варити відвар найкраще з цієї трави, залитої склянкою води. Варіння зілля на плиті повинна тривати близько 20 хвилин.
Описуваний бур'ян люблять застосовувати і при приготуванні спиртової настоянки, однак, насправді, в цьому випадку він може більше зашкодити, ніж принести якусь користь.

Шкода мокриці рослини


Як не крути, але трава мокриця, застосування якої іноді виявляється неправильним, може бути не тільки корисною рослиною. Наприклад, зелений сік мокриці здатний викликати розлад шлунку. Він же може призвести і до появи проносу, тому особливо експериментувати з ним не варто.
Також потрібно звертати увагу на те, де виросла описуване рослина. Якщо в регіонах з поганою екологією, значить, в його складі буде присутня велика частка важких металів і різноманітних токсинів. У такому разі мокрицю з раціону краще все-таки виключити.
Базилік: корисні властивості, шкоди, особливості застосування Базилік: корисні властивості, шкоди, особливості застосування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/bazilk-korisn-vlastivost-shkodi-osoblivost-zastosuvannya_381.jpeg--> Базилік знаменитий як кулінарна
Гвоздика та її властивості, користь прянощі, шкода, використання спецій гво ... Гвоздика та її властивості, користь прянощі, шкода, використання спецій гво ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/gvozdika-ta-yiyi-vlastivost-korist-pryanosch-shkoda-vikoristannya-specy-gvozdiki-v-medicin_281.jpeg-->
Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/guava-yiyi-sklad-korisn-vlastivost-dlya-organzmu-lyudini_451.jpeg--> Батьківщиною гарбуза є Перу. Це рослина
Жимолость: калорійність, корисні властивості, шкоду і протипоказання до зас ... Жимолость: калорійність, корисні властивості, шкоду і протипоказання до зас ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/zhimolost-kalorynst-korisn-vlastivost-shkodu-protipokazannya-do-zastosuvannya_481.jpeg--> Жимолость – це
Кінза – склад, калорійність, корисні властивості, протипоказання Кінза – склад, калорійність, корисні властивості, протипоказання
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/knza-sklad-kalorynst-korisn-vlastivost-protipokazannya_271.jpeg--> Кінза здавна вважається однією з
Як допоможуть вилікуватися березові бруньки Як допоможуть вилікуватися березові бруньки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-dopomozhut-vilkuvatisya-berezov-brunki_341.jpeg--> Березу по праву можна вважати справжнім
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]