Дієти
Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування
16.03.2015 1750 0 admin

Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування

Здорове харчування

Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування.Рідкий каштан - засіб для схуднення, яке користується популярністю по всьому світу. Вчені продовжують активно досліджувати вплив препарату у той час, поки задоволені покупці стежать за результатами. І все ж, незважаючи на всі запевнення виробника про ефективність, перед покупкою потрібно дізнатися, чи можна приймати рідкий каштан, чи це безпечно для здоров'я, і які протипоказання існують на даний момент? На всі ці відповіді необхідно дати якісний і докладну відповідь.


Дослідження вчених з приводу рідкого каштана.


Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування

Доктор Торбен Андерсен присвятив чимало сил дослідженню рідкого каштана, намагаючись виявити позитивні властивості препарату. Для того щоб домогтися результатів свого дослідження, доктор Андерсен створив дві групи добровольців. Члени однієї з груп утримувалися від прийому препарату, а учасники другої навпаки споживали рідкий каштан в поєднанні з Даміаном і мате. Графік харчування у обох груп був однаковий, і через 45 днів після початку експерименту, результат був уже помітний. Зокрема, члени другої групи, що приймає рідкий каштан , змогли скинути кілька кілограмів. Середнім результатом стала втрата п'яти кілограмів зайвої ваги. Для порівняння, члени першої групи практично не схудли, скинувши в межах одного кілограма.
Дослідження західного фахівця доводять ефективність рідкого каштана в поєднанні з іншими травами. До речі, цей набір трав допоміг уповільнити спорожнення кишечника приблизно на 20 хвилин, що подовжує відчуття ситості. Доктором Андерсеном на практиці було встановлено, що засіб допомагає скинути вагу, нехай і не в тому обсязі, що обіцяний на упаковці препарату.Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування

Рідкий каштан: міфи і реальність.


Сам засіб користується популярністю вже кілька років. За цей період склалося кілька міфів про рідкому каштані, які варто розвіяти. Отже, які ж міфи існують на даний момент?
Міф №1. Рідкий каштан допомагає скинути усім до тридцяти кілограм зайвої ваги за місяць;
Вченими доведено, що рідкий каштан, незважаючи на свою підкреслену ефективність, не може позбавити людину від двадцяти зайвих кілограмів в місяць. Як показують дослідження західних і вітчизняних фахівців, втрата ваги варіюється від 5 до 15 кілограмів в місяць при регулярному прийомі. Все залежить від індивідуальних особливостей організму.
Міф №2. Рідкий каштан дуже шкідливий для здоров'я і може призвести до проблем із серцем і травною системою;
Багато дієтологів стверджують, що засіб шкідливо для серця, викликає ішемію, а також впливає на погіршення роботи травної системи. Вся справа в тому, що гуаранін за хімічним складом схожий з кофеїном, який надає негативний вплив на роботу серця, може вплинути на неправильне засвоєння продуктів харчування. Саме із-за схожості хімічного складу кофеїну і гуаранина, не рекомендується приймати рідкий каштан занадто часто і у великих кількостях. У такому разі шкода для серця і травної системи з міфу перетвориться на реальність. При помірній дозі органічного кошти, прийом безпечний і навіть корисний для організму.
Міф №3. У складі препарату міститься тільки гаурана.
Склад засобу також широко обговорюється спеціалістами. Крім гуаранина в засобі міститься ряд мінеральних речовин і вітамінів, що впливають на схуднення. І все ж, про склад засобу необхідно поговорити трохи більш докладно нижче.

Склад засобу.


У препараті міститься ряд активних речовин, в тому числі, калій, магній, вітамін В1 сапомин, аміди і натрій. Всі ці активні речовини разом допомагають боротися із зайвою вагою.
Одне з головних достоїнств препарату полягає в натуральності всіх компонентів, а, значить, безпеки використання засобу.
Багатьох дієтологів вводить в замішання докладний аналіз складу препарату. Справа в тому, що виробником не вказується, які саме аміди використовуються в рідкому каштані, адже це дуже об'ємна група сполук. Також і сапонін - це не речовина, а ціла група, і тому термін для медичних препаратів використовують у множині. У будь-якому випадку, натуральність компонентів - безсумнівний плюс рідкого каштана.

Протипоказання до застосування.


Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування

Рідкий каштан має ряд протипоказань до застосування. Отже, кому ж прийом кошти не рекомендований? • Вагітним жінкам або годуючим мамам;

 • Людям з хворобами серцево-судинної системи;

 • Епілептикам;

 • Людям із захворюваннями щитовидної залози;

 • Алергікам з несприйнятливістю до компонентів засобу.


 • Це лише короткий список протипоказань до прийому, які є у препарату. Перед застосуванням органічного кошти краще проконсультуватися з дієтологом, щоб уникнути виникнення наслідків використання.

  Рідкий каштан: результати використання і переваги кошти.


  Незважаючи на наявність протипоказань, ефективність кошти складно оскаржити. Справедливості заради потрібно відзначити не тільки міфи про препарат, а також протипоказання до прийому, але і позитивні властивості, які відзначають дієтологи, а також тих, що худнуть люди у відгуках про органічне засобі.

 • Натуральність всі компонентів і відсутність хімічних добавок;

 • Значне зниження апетиту;

 • Знищення жирових клітин;

 • Очищення організму від шлаків і токсинів;

 • Зміцнення імунітету за рахунок використання препарату.


 • Це ті переваги, що вказані на упаковці засобу, і які підтверджуються відгуками. Позитивний вплив на зниження апетиту вже доведено іноземними фахівцями, як і натуральність всіх компонентів. Зараз вчені активно досліджують можливість зміцнення імунітету за рахунок рідкого каштана.
  Одне можна сказати напевно: рідкий каштан - це один із засобів для схуднення, що користується популярністю. Скинути більше тридцяти кілограм за місяць за допомогою засобу не вийде, але його цілком можна використовувати як додатковий засіб для організації ефективного процесу схуднення.
  Дізнайтеся точно, з чого складається рідкий каштан! Дізнайтеся точно, з чого складається рідкий каштан!
  Багато люди роками намагаються скинути зайву вагу, але безуспішно. Рідкий каштан допомагає позбутися від зайвих кілограм швидко, а головне - безпечно.
  Як використовувати рідкий каштан для схуднення? Як використовувати рідкий каштан для схуднення?
  Рідкий каштан для схуднення - унікальний засіб, що підвищує тонус і очищає організм від продуктів життєдіяльності. Як приймати рідкий каштан
  Як діє рідкий каштан для схуднення? Як діє рідкий каштан для схуднення?
  В даний час існує безліч засобів, які допомагають скинути зайву вагу. Рідкий каштан - це новинка у сфері схуднення. Багато хто до цих пір
  Дізнайтеся точно, як правильно приймати рідкий каштан! Дізнайтеся точно, як правильно приймати рідкий каштан!
  Рідкий каштан вже придбав популярність в Європі. Адже з його допомогою можна скинути зайві кілограми швидко і без зусиль. Але не всі знають, як
  Рідкий каштан для схуднення та здоров'я Рідкий каштан для схуднення та здоров'я
  Що ховається під назвою Рідкий каштан? Так називається препарат, основним компонентом якого є екстракт насіння амазонської гуарани.
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]