» » Зелені яблука - джерело вітамінів і мікроелементів
 • автор: admin  
 • (15-03-2015, 21:44)   
 •   0   
 •  252 

Їжте зелені яблука як засіб для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zelen-yabluka-dzherelo-vtamnv-mkroelementv_281.jpeg-->Зелені яблука - джерело вітамінів і мікроелементів
Те, що зелені яблука є корисними для здоров'я, відомо давно. Але нещодавні дослідження вчених показали, що в цих фруктах куди більше корисних речовин, ніж всі думали раніше. І в першу чергу зелені яблука є омолоджуючим засобом (згадайте російську казку про молодильні яблука), в їх складі міститься спеціальний фермент, який благотворно впливає на роботу серця, відновлюючи його клітини.
Але основна їх користь - це зниження рівня холестерину, що міститься в крові людини. Але і це ще не все.

 • В одному середньому яблуці міститься до 4 грам волокон (в очищеному їх в два рази менше). І це вже 10% від всієї добової норми. Для чого вони так необхідні? Нерозчинні молекули волокон прикріплюються до холестерину і виводять його з організму. Це запобігає закупорці судин, а значить, знижує можливість появи таких захворювань, як інфаркт миокарди, серцевих нападів, інсультів і іншого.

 • У великій кількості в зелених яблуках міститься вітаміну «А». Він бере участь у синтезі білка, а значить, покращує обмінні процеси. Його зниження створює проблеми із зростанням будь-яких клітин в організмі людини. Цей вітамін зміцнює імунітет, бореться з різними простудними і інфекційними захворюваннями. Це сильний антиоксидант.

 • Пектин - це своєрідний чистильник. У нього є одна унікальна здатність - витягувати за собою все сміття з організму, не порушуючи бактеріологічного балансу. Це, по суті, санітар людського тіла. Вчені стверджують, що пектин може виводити пестициди, іони важких металів і радіоактивні елементи.


 • Говорити в цій статті про всі елементи, які містяться в зелених яблуках, просто неможливо. Місця не вистачить. А вчені говорять про те, що відомі корисні властивості яблука - це лише незначна частина його достоїнств. Дослідження ще не закінчені, так що нам у майбутньому доведеться багато дивуватися.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zelen-yabluka-dzherelo-vtamnv-mkroelementv_462.gif-->Зелені яблука - джерело вітамінів і мікроелементів


  Рекомендації


  Фахівці стверджують, що треба в день є два-три зелені яблука. І це буде ефективно допомагати нашому організму. В першу чергу це позначитися на змісті холестерину, його рівень знизиться на 15%. А якщо додати до такого раціону одну головку ріпчастої цибулі і три чашки зеленого чаю, то ризик отримати серцевий напад знизиться на 30%. Чудовий показник.
  Яблука будуть допомагати і при діареї. Особливо цьому сприяє все той же пектин. Волокна, навпаки, стануть каталізатором при запорах. До того ж цей фрукт є своєрідним препаратом, який підтримує необхідний рівень цукру в крові. І в цьому плані яблуко вважається просто незамінним.

  Зелені яблука - калорійність


  Як вже було сказано вище, зелені яблука часто використовують в дієтах для схуднення. І в цьому винна їх невелика калорійність. Але у кожного сорту зелених яблук міститься різна кількість калорій:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zelen-yabluka-dzherelo-vtamnv-mkroelementv_203.gif-->Зелені яблука - джерело вітамінів і мікроелементів

 • Калорійність яблука Гренні - 475 ккал.

 • Яблука Фуджі - калорійність 71 ккал.

 • Антонівка - калорійність 48 ккал.


 • По суті, все поруч і всі ці сорти є малокалорийними. Але, як ви самі змогли переконатися, деяких сортах (наприклад, Фуджі) калорій в два рази більше. Так що за даним показником яблуко яблуку ворожнечу.

  Дієта «3 яблука»


  З самої назви можна зрозуміти, що в день доведеться споживати всього три яблука, перед кожним прийомом їжі. Тобто, перед сніданком, обідом і вечерею. Фрукт заповнює собою невеликий обсяг шлунка, що дозволяє споживати їжу трохи в меншій кількості. Якщо кількість прийомів їжі збільшується до п'яти, то необхідно зменшувати порції. Це перше. Друге - можна, приміром, полуденок замінити одним цілим яблуком. Але запам'ятайте, що ця дієта може бути корисна не всім. Так що при перших нездужаннях потрібно звернутися до дієтолога або пом'якшити раціон.
  загрузка...
  Написати Вконтакте