» » У чому полягає користь маслин
 • автор: admin  
 • (15-03-2015, 18:24)   
 •   0   
 •  153 

Чим корисні маслини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/u-chomu-polyagaye-korist-maslin_351.jpeg-->У чому полягає користь маслин
Маслини - середземноморський плід, який символізує мир, перемогу і влада. Вони, згідно із записами в Біблії, пережили навіть Всесвітній потоп, як раз і отримавши по його закінченні статус «мирного» продукту. Адже голуб приніс на Ноїв Ковчег не що інше, як гілка оливи, що означало в той момент закінчення Божої кари.

У сучасній культурі оливи є продуктом, який найчастіше використовується в салатах і піці. Не менш відомим є і оливкове масло, що застосовується не тільки в кулінарних, але і лікувальних цілях.

Чим корисні маслини?


Вчені у складі маслин налічили більше сотні активних речовин, що свідчить про їхню виняткову корисність для організму. Найбільшою мірою в даному продукті переважають такі вітаміни A, E і C. Ось у чому конкретно полягає користь оливок і маслин:

У чому полягає користь маслин


 • Регулярне вживання описуваних ягід призводить до істотного поліпшення стану серцево-судинної системи. Це у свою чергу знижує ризик інфаркту та стенокардії.

 • Маслини благотворно впливають на опорно-руховий апарат, зцілюючи болі в суглобах. Даний факт обумовлений наявністю в розглянутому плоді великої кількості кальцію і марганцю.

 • Також користь маслин помітна і за поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Завдяки споживанню олив з організму швидше виводяться непотрібні речовини, так і взагалі істотно поліпшується травлення. До речі, саме вміння нейтралізувати токсини призвело до того, що використовуються ці плоди навіть в алкогольних коктейлях.

 • Що цікаво, оливи здатні впливати на рани і порізи, сприяючи більш швидкому загоєнню. Крім того, вони очищають кров.

 • Систематичне вживання маслин дозволяє проводити профілактику захворювань таких життєво важливих органів, як печінка, шлунок і кишечник.

 • Запобігає споживання олив та розвиток раку.

 • Крім усього перерахованого слід згадати, що відомо оливкова олія також своїм омолоджуючу дію на шкіру. Мало того, ці ягоди ще й дозволяють схуднути! Тобто, для жінок оливки є дійсно практично незамінним продуктом.


 • У чому полягає користь маслин

  Що корисніше, маслини або оливки?


  Для початку слід зрозуміти різницю між двома цими ягодами. Ну, тобто, як двома насправді, це один і той же плід, званий в Росії двома різними іменами. Коли ці плоди ще зелені, у нас їх називають оливками. Якщо ж вони вже дозріли до чорного кольору, в такому разі їх називають маслинами. Оскільки основними постачальниками маслин в Європі є Італія, Іспанія і Греція, у країнах пострадянського простору вони доступні тільки в консервованому вигляді, але при цьому вони володіють усіма вищеописаними корисними властивостями. Взагалі, самі по собі оливки в сирому вигляді є неможливо. Вони обов'язково замочуються в лужному або соляному розчині, окислюються на повітрі, засолюються, а потім консервуються в маслі або оцті. Калорійність консервованих маслин становить 115 ккал.

  У чому полягає користь маслин

  Маслини: не тільки користь, але і шкоду


  Незважаючи на велику кількість корисних компонентів, маслини можуть надавати ще й шкідливий вплив на організм. Маслини без кісточок (та і з ними теж) володіють сильним жовчогінним ефектом, тому вони небезпечні при холециститі. Також оливки протипоказані при діареї, так як містять багато олії і дають легкий проносний ефект.

  В цілому, корисні властивості маслин не співставні з шкідливим впливом цього продукту. Безумовно, у занадто великих обсягах його вживати ні в якому разі не варто. Однак принесена оливками і маслинами користь дійсно заслуговує того, щоб зробити їх щоденним компонентом свого раціону.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/u-chomu-polyagaye-korist-maslin_485.gif-->У чому полягає користь маслин


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/u-chomu-polyagaye-korist-maslin_756.gif-->У чому полягає користь маслин

  загрузка...
  Написати Вконтакте