» » Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму
 • автор: admin  
 • (13-03-2015, 10:48)   
 •   0   
 •  1087 

Які горіхи найкорисніші?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-gorhi-naykorisnsh-spisok-korist-gorhv-dlya-zhnochogo-organzmu_391.jpeg-->Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму
Майже будь-які горіхи - просто скарб високоякісного рослинного жиру і білка, антиоксидантів, вітамінів і інших незамінних для організму речовин. А причина високої поживної цінності горіхів в тому, що саме в горісі дерево або чагарник, на якому він виріс, підсумовує всі необхідні речовини для швидкого росту і розвитку нової рослини.

Які горіхи дуже корисні для організму людини?


Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму


 • Волоські горіхи - на першому місці за своєю корисності.

  Вміст аскорбінової кислоти навіть вище, ніж у лимонах і апельсинах, багаті вони також залізом і фосфором, калієм, магнієм, вітамінами РР, групи В. Щоденне вживання волоських горіхів в їжу дозволяє зміцнити серце і судини, вивести зайву рідину з організму, поліпшити стан шкірних покривів.

 • Лісовий горіх (або фундук) використовують для оздоровлення.

  Фундук є загальнозміцнюючим і профілактичним продуктом проти широкого спектру захворювань: ревматизму, недокрів'я, захворювань ШКТ, сечокам'яної хвороби. Фундук - дуже калорійний продукт. Тому їм не слід захоплюватися тим, хто стежить за вагою. Але невелика жменя цих горішків не зашкодить ніякої дієті.

 • Кедрові горіхи містять корисні речовини для мозку.

  В кедрових горішках у великій кількості присутній рибофлавін, тіамін, мідь, вітамін Е, амінокислоти. Ось чому ці горіхи незамінні для людей, схильних до важким розумовим навантаженням: речовини, що містяться в них, допомагають швидко відновити втрачену енергію, живлять і відновлюють клітини мозку.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-gorhi-naykorisnsh-spisok-korist-gorhv-dlya-zhnochogo-organzmu_463.gif-->Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму

  Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму

  Які горіхи, корисні для здоров'я, рекомендують вживати в їжу майбутнім мамам? Зрозуміло, кедрові. Ці горіхи легко засвоюються організмом, а мікронутрієнти, що містяться в них, благотворно впливають на розвиток нервової системи майбутнього малюка.

 • Мигдаль - горіх для оздоровлення організму.

  Мигдаль - багатьма улюблений горіх. Його не тільки вживають в цілісному сиром або смаженому вигляді, але і широко застосовують в кулінарії і косметології. Звичайно, головна цінність мигдалю - в мигдалевому маслі. Воно багате жирними кислотами, вітамінами А і Є. Вживання мигдалю сприяє швидкій регенерації клітин, загоєнню ран, зміцнення всього організму. Вітамін А сприяє поліпшенню зору. Також мигдаль володіє легким проносним ефектом, за рахунок чого чудово чистить організм від шлаків, нормалізує травлення.

 • Фісташки - горіхи для красивої шкіри і швидкого поповнення енергії.

  Фісташки рекомендують вживати людям, схильним підвищеним фізичним чи розумовим навантаженням. Вони прекрасно заповнюють витрачену енергію. Вітаміни Е, А, що містяться в них, благотворно впливають на шкіру, зберігають її молодість, перешкоджають пігментації. Також ці горіхи є багатим джерелом клітковини: у них її майже стільки ж, скільки міститься в геркулесову кашу.


 • Користь горіхів для жінок і чоловіків


  Які горіхи найбільше потрібні жінкам? Звичайно ж, фундук! Він містить жирні кислоти та вітаміни, незамінні для красивої і здорової шкіри обличчя, блискучі волосся. Лісові горіхи - продукт для жіночої краси.

  Крім того, фундук цінний для жінок ще і тим, що допомагає швидко заповнити втрату енергії, коли людина дотримується низькокалорійної дієти. Вживання фундука в малих кількостях не вплине на вагу.

  А ось чоловікам не обійтися без волоських горіхів. Саме вони сприяють зміцненню чоловічої потенції, є чудовим засобом профілактики захворювань передміхурової залози.

  Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму

  Необхідно пам'ятати, що будь-які горіхи найкраще вживати в сирому, свіжому вигляді. Саме так організм зможе отримати з них максимум поживних речовин.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-gorhi-naykorisnsh-spisok-korist-gorhv-dlya-zhnochogo-organzmu_436.gif-->Які горіхи найкорисніші: список. Користь горіхів для жіночого організму

  загрузка...
  Написати Вконтакте