» » Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?
 • автор: admin  
 • (13-03-2015, 09:27)   
 •   0   
 •  9439 

Жири в продуктах харчування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiri-v-produktah-harchuvannya-v-chomu-mstyatsya-zhiri-u-yakih-produktah-nemaye-zhirv_301.jpeg-->Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?
До осідання зайвої на талії причетні насамперед жири, які присутні у всьому, що ми їмо. Це пов'язано з тим, що максимальна кількість калорій містять саме вони. Приналежність самих жирів до певного типу впливає на те, наскільки корисними вони будуть для організму людини.

Вміст жирів у продуктах


Мало кому вдається не перевищувати добову норму споживання жирів, оскільки навіть мінімальна кількість смаженого, ковбаси, чіпсів, кондитерських страв здатна завдати шкоди вашій фігурі. Якщо ж ви будете віддавати перевагу стравам із низьким вмістом жирів, проблеми із зайвою вагою вам не загрожують.

Вся їжа, яку ми вживаємо в їжу, поділяється на кілька груп на підставі того, яка кількість жиру зосереджено в продукті:

 • продукти, вміст жиру в яких більше 80 р. Це маргарин, вершкове, топлене, рослинне масла, сала. Їх вживання необхідно звести до мінімуму;

 • до їжі в якій жир міститься у великій кількості, 20-40 р, відносяться різні сири, сметана, вершки, свинина, гусятина, качатина, ковбаси, тістечка, шоколад. Ці продукти слід вживати з обережністю;

 • продукти, що містять помірне кількість жиру (10-199 м). Це морозиво, яйця, жирний сир, курятина, баранина, жирні сорти риби. Їх можна вживати регулярно.


 • Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiri-v-produktah-harchuvannya-v-chomu-mstyatsya-zhiri-u-yakih-produktah-nemaye-zhirv_363.gif-->Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?


  Продукти з низьким вмістом жиру


  Дві останні групи продуктів рекомендовані для регулярного вживання. Саме вони повинні становити основу вашого раціону:

 • продукти з малою кількістю жиру (3-99 м). Це кефір, молоко, нежирний сир, молочне морозиво, м'ясо, скажімо, яловичина, нежирна баранина, різні види риби, такі як горбуша, оселедець, ставрида, скумбрія та інші. З солодкого - помадні цукерки. Цю їжу вживайте без побоювання. Навіть у тому випадку, якщо цих продуктів у вашому раціоні багато, це не зашкодить організму;

 • продукти з низьким вмістом жиру (до 3 г). Це білкове молоко, бобові, крупи, знежирений сир, нежирні сорти риби, хліб. Їсти їх абсолютно безпечно навіть для тих, хто сидить на суворій дієті.


 • Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?

  Продукти, що містять корисні жири


  Ступінь корисності для організму людини залежить не тільки від того, яка кількість жиру міститься в їжі, але і до якого типу він належить. Найбільш корисними є ненасичені, а також поліненасичені, або багатоскладові жири.

  Насичені жирні кислоти знаходяться в основному в твердому вигляді. Вони важко перетравлюються. Крім того, ці елементи відносяться далеко не до найкориснішим для організму. Вони містяться в сирах, ячном жовтку, салі та м'ясі, топленому жирі, креветках і омарах, молоці і молочних продуктах, шоколаді, вершках, пальмової, кокосової і вершковому маслі.

  Практично все, що входить в наш раціон, що містить в тій чи іншій мірі різні жирні кислоти, а також ліпіди. Ось тільки корисними є далеко не всі з них.

  Корисна альфа-ліноленова кислота міститься у всій їстівної рослинності, яка має характерний темний забарвлення листя. Наприклад, це соєві боби, волоські горіхи, лляні насіння.

  Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?


  Рослинні олії (оливкова, кукурудзяна, соняшникова, обліпихова та ін) містять багато полінасичених жирів.

  В морепродуктах є надзвичайно велика кількість необхідних організму жирів, що допомагають виробленню вітаміну D, роблять нашу шкіру гладкою і бархатистою. Саме тому для схуднення слід харчуватися анчоусами, лососем, тунцем. Крім того, що міститься в рибі білок легко засвоюється.

  Розібратися, де містяться корисні жири, а де не дуже, допоможе таблиця вмісту жирів у продуктах.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiri-v-produktah-harchuvannya-v-chomu-mstyatsya-zhiri-u-yakih-produktah-nemaye-zhirv_666.gif-->Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?
  Жири в продуктах харчування: в чому містяться жири? У яких продуктах немає жирів?

  Вживаючи продукти, що містять корисні жири, ви не тільки зможете підтримувати фігуру в ідеальній формі, але і зможете надовго зберегти здоров'я!
  загрузка...
  Написати Вконтакте