» » Ознаки нестачі заліза в організмі жінки
 • автор: admin  
 • (18-11-2016, 17:27)   
 •   0   
 •  389 
Ознаки нестачі заліза в організмі жінки
Одним з елементів, що грають значну роль у зміцненні нашого організму, є залізо. Однак далеко не кожен організм забезпечений їм в необхідній кількості, що призводить не тільки до анемії, але і інших серйозних проблем зі здоров'ям. При цьому жінки значно більшою мірою страждають від нестачі заліза , так як під час місячних відбувається значна втрата крові, до складу якої і входить залізо. Як же розпізнати дефіцит цього елементу в організмі?
Як розпізнати дефіцит заліза?
Ознаки нестачі заліза в організмі жінки досить показові. Його недолік можна виявити навіть без проведення лабораторних досліджень:

 • він виражається в швидко наступаючою втоми , невмотивовані напади слабкості на тлі підвищеної роздратованості;

 • дефіцит заліза призводить до появи задишки і прискореного серцебиття, а також частих головних болів;

 • шкіра стає блідою, а нігті і волосся – ламкими.


 • Ознаки нестачі заліза можуть виявлятися і в особливостях поведінки, зокрема, може з'явитися так званий «синдром неспокійних ніг», при якому людина відчуває бажання весь час рухати ногами. Можуть змінитися і звички в харчуванні: при недостатній кількості заліза, як правило, у жінок, виникає бажання з'їсти що-небудь «отаке», незвичайне, загалом, «не знаю що, але хочу». І все це відбувається на тлі зниженого апетиту.
  Крім того, якщо починаються стрибки температури тіла, напевно у вас нестача заліза, але як розпізнати її, не переплутавши з іншими можливими хворобливими станами? У разі залізодефіциту, кінцівки, незалежно від температури тіла, стають холодними, і зігріти їх дуже складно. Недолік цього елементу може викликати серйозні проблеми в роботі серця.
  Нестача заліза особливо згубно позначається на здоров'ї вагітних; виявлені симптоми дефіциту заліза у жінок, які перебувають у стані вагітності, проявляються особливо яскраво. Якщо не приймаються заходи по заповненню його недоліку, то це несе в собі загрозу передчасних пологів, а також зниженням маси тіла новонародженого.
  загрузка...
  Написати Вконтакте