» » Мед – властивості і вплив на організм
  • автор: admin  
  • (18-11-2016, 16:34)   
  •   0   
  •  47 
Мед – властивості і вплив на організм
Про корисні властивості меду було відоме ще з давніх часів, а сьогодні цей продукт використовується як в офіційній, так і в народній медицині. Існують різні сорти цього природного ласощі зі своїми перевагами. Різноманіття корисних властивостей пов'язано з багатим хімічним складом, оскільки в цьому продукті бджільництва є вітаміни , макро - і мікроелементи, а також кислоти та інші речовини.

Властивості і вплив на організм меду


Ця природна солодкість володіє антибактеріальною і противірусною дією, тому її рекомендується для зміцнення імунітету і для лікування застуди. Позитивно вона позначається на діяльності нервової системи, допомагаючи впоратися з поганим настроєм і безсонням. Вплив меду на тиск пов'язано з наявністю у складі ацетилхоліну – речовини, яка сприяє розширенню дрібних кровоносних судин, що сприяє зниженню артеріального тиску. Цей продукт бджільництва підвищує тонус і додає сили, тому його рекомендовано їсти людям, які займаються важкою фізичною і розумовою працею.
Вплив меду на серце пов'язано з його здатністю поліпшувати коронарний кровообіг і стабілізувати перебіг обмінних процесів в м'язах серця. Це ласощі позитивно позначається на міокарді та стан судин. Використовують його в період лікування анемії, оскільки до складу меду входять речовини сприяють нормалізації рівня гемоглобіну . Вплив меду на печінку пов'язано з наявністю великої кількості глюкози, яка забезпечує живлення тканин цього органу і підвищує обмінні процеси. Ще солодкість збільшує відкладення глюкози. У добу дорослій людині необхідно з'їдати максимум 150 р. До складу цього природного ласощів входять ферменти, які сприяють нормальному переварюванню їжі. Використовувати мед можна в якості антисептика при наявності ран на шкірі.
Мед – властивості і вплив на організм
загрузка...
Написати Вконтакте