Дієти
Який вітамін міститься в рослинній олії?
18.11.2016 755 0 admin

Який вітамін міститься в рослинній олії?

Здорове харчування
Який вітамін міститься в рослинній олії?
Питання корисності олій рослинного походження не варто: їх користь визначається тим, що олія містить вітаміни, роблять благотворний вплив на організм людини.

Який вітамін міститься в рослинному маслі і в чому його користь?


Перш за все згадаємо, що постачальником такої олії є не тільки соняшник, але і оливки, кукурудза, арахіс, рапс, льон та інші олійні культури.
Однак практично будь-яку рослинну олію має такий склад вітамінів, який забезпечує безумовну користь його застосування:

 • перш за все, в олії рослинного походження відсутній холестерин, тому напис на етикетці: «Без холестерину» потрібно сприймати не більш ніж маркетинговий хід;

 • його застосування попереджає розвиток гіпертонії , сприяє зниженню артеріального тиску;

 • використання якісного рослинного масла благотворно діє на стан серцево-судинної системи.


 • Коли кажуть, що рослинне масло є виключно корисним продуктом, завжди намагаються з'ясувати, який вітамін воно містить найбільше.
  Численні дослідження показали, що основу цього рослинного продукту становить вітамін Е, який присутній в будь-якому вигляді олії. Це – особливо цінний вітамін, наявність якого в продукті дозволяє нормалізувати діяльність всіх систем організму, особливо благотворно впливаючи на стан шкіри, зубів і волосся.
  Однак цим не обмежується перелік корисних властивостей масла. У ньому знайдено вітамін РР; його знаходження в продукті дає відповідь на питання, який основний вітамін в рослинному маслі «відповідає» за роботу нервової системи: це саме вітамін РР , який разом з вітаміном с, наявними в олії в достатній кількості, крім того, попереджає появу тромбів, а також піклується про те, щоб судини були міцними і еластичними.
  Комплекс вітамінів F, А, D, E надає благотворний вплив на діяльність серцево-судинної системи і мозку. Він запобігає появі холестеринових бляшок і є прекрасним засобом профілактики атеросклерозу.
  Підвищує цінність рослинної олії наявність в ньому жирних кислот омега-3 і омега-6 що сприяють, з одного боку, насичення організму енергією, а з іншого – нормалізації діяльності ШКТ і зниження ваги.
  При цьому варто пам'ятати, що всі корисні речовини знаходяться тільки в натуральному нерафінованій олії.
  Чим корисний перець чилі? Чим корисний перець чилі?
  Перець відноситься до розряду спецій. На сьогоднішній день відома велика кількість видів перцю, серед яких: солодкий, запашний, гіркий, пекучий.
  Який вітамін у вершковому маслі? Який вітамін у вершковому маслі?
  Вершкове масло – це той продукт, про користь якого не вщухають суперечки. Деякі вважають, що його взагалі потрібно виключити з раціону харчування,
  Чим корисні опеньки? Чим корисні опеньки?
  Той, хто живе в зоні лісів, особливо любить осінь за можливість брати участь у так званій «тихому полюванні», а простіше кажучи, ходити по гриби.
  Які вітаміни в вареної кукурудзи? Які вітаміни в вареної кукурудзи?
  Мабуть, немає такої людини, яка хоча б раз не ласував ароматною ніжною кукурудзою. Проте давно відомо, що вона відрізняється не тільки чудовим
  Зубатка: калорійність, склад, властивості і користь Зубатка: калорійність, склад, властивості і користь
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/zubatka-kalorynst-sklad-vlastivost-korist_141.jpeg--> Риба традиційно вважається досить дієтичною їжею.
  Користь від лляної олії. Поради до вживання Користь від лляної олії. Поради до вживання
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-vd-llyanoyi-olyi-poradi-do-vzhivannya_361.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]