» » Можна їсти виноград при схудненні?
 • автор: admin  
 • (18-11-2016, 16:23)   
 •   0   
 •  49 
Можна їсти виноград при схудненні?
Смак і корисність винограду, ягоди, знайомому і улюбленому з дитинства, завжди привертали до себе увагу. Однак для тих, хто бореться із зайвими кілограмами, виникає побоювання з приводу його використання, так як точно невідомо, чи можна їсти виноград при схудненні, хоча, як стверджують багато, є навіть виноградні дієти.
У чому користь винограду?
Цілющі властивості винограду відомі людям з давніх часів:

 • його ягоди піднімали життєвий тонус, повертали енергію, допомагали боротися з втомою;

 • відомі лікувальні властивості винограду при бронхіті як найкращий засіб виведення мокротиння з бронхів;

 • виноград показаний при астматичних станах і для лікування і профілактики ряду інших захворювань.


 • Що стосується того, чи корисний виноград для схуднення, відповідь можна отримати, якщо звернутися до результатів досліджень. Вони показали, що застосування винограду в боротьбі із зайвою вагою дає свої позитивні результати, так само як і використання виноградного соку, як натурального, так і розбавленого водою. Правда, показники ефективності при цих випробуваннях були різні, але в цілому підтвердили можливість використання винограду для зниження ваги.
  Виноград при схудненні використовувати можна, однак потрібно не забувати про високої калорійності цієї ягоди, тому не варто захоплюватися виноградними частуваннями, як, втім, і іншими.
  Корисні властивості винограду для тих, що худнуть
  Якщо під рукою немає нічого їстівного, невелика гроно винограду чудово втамовує почуття голоду і наповнить вас енергією і радістю життя, при цьому нічого іншого не потрібно.
  Відомі властивості винограду як засіб проти стресів і депресії, тому включення його в харчування дозволяє зробити процес схуднення менш важким.
  Прийом цієї солодкої ягоди, містить велику кількість цукру, при схудненні потрібно проводити з великою обережністю. Виноград ввечері при схудненні не рекомендують з цієї ж причини. Втім, на ніч краще взагалі відмовитися від прийому їжі, щоб не збільшувати навантаження на ШКТ, і так страждає від надмірної ваги.
  Як і будь-який продукт, виноград може принести користь, але і шкоду від нього можливий, якщо він використовується як частина раціону харчування для схуднення, при цьому без врахування рекомендацій спеціалістів. Надмірності завжди шкідливі; що ж до винограду, то його непомірне споживання шкідливо подвійно. Тому, якщо ви худнете, їжте виноград з обережністю і в невеликих кількостях.
  загрузка...
  Написати Вконтакте