» » Користь варення
  • автор: admin  
  • (18-11-2016, 16:11)   
  •   0   
  •  43 
Користь варення
Дорослі і діти дуже люблять таку солодощі до чаю, як варення. І готується воно нескладно, а зберігається тривалий час. Приваблює те, що можна зварити смачне ласощі, використовуючи ваші найулюбленіші фрукти і ягоди з додаванням цукру. Будь чаювання супроводжується подачею на стіл варення. І хоча там багато різних корисних фруктів і ягід, розглянемо, чи є користь від варення.

Користь і шкода варення


Якщо воно приготовлено будинку без додавання різних хімічних покращувачів смаку, то в домашньому варення, безумовно, є користь. Після термічної обробки залишається деяка кількість вітамінів, клітковина, і це все допомагає в підтримці імунної системи. Вітаміни А і С, яких дуже багато в ягодах і фруктах, частково розпадаються, але якась частка їх залишається. Але вітаміни Е , РР, В1 В2 відмінно справляються з температурною обробкою, і більша їх частина залишається в варення. Клітковина так само слабко сприймає термообробку, і допомагає шлунку справлятися з шкідливими речовинами. Ще один важливий факт користі варення - воно чудово піднімає настрій.
Шкоду у вживанні варення може полягати в тому, що в приготуванні цього ласощі використовується велика кількість цукру. Це буде трохи шкодить зубам. Через цукру варення дуже калорійно, а це шкідливо для нашого організму. Також воно може по-різному впливати на шлунок і обмін речовин, що залежить від індивідуальних рис організму.

Що приносить варення більше - користі чи шкоди?


Корисні властивості будуть залежати від приготування варення - чи використовуєте ви більше цукру або добавок. Якщо не прибирати кісточки з деяких видів фруктів і ягід, ласощі вийде з більш натуральним смаком. Як і всі продукти, що ці солодощі треба вживати в помірних кількостях, тоді варення буде приносити тільки радість і задоволення.
загрузка...
Написати Вконтакте