» » Чим корисний виноград Ізабелла?
  • автор: admin  
  • (18-11-2016, 15:07)   
  •   0   
  •  27 
Чим корисний виноград Ізабелла?
Найбільш популярні сорти середньої смуги Лора, Лідія, Галахад, Перетворення і, звичайно ж, Ізабелла. У нашій статті ви дізнаєтеся, чим корисний виноград Ізабелла.
Історія та особливості сорту
Американський селекціонер Вільям Прінс був першим, хто помітив виноградну лозу з вишуканим і тонким ароматом ягід. Він виявив, що новий сорт виник шляхом схрещування сортів Винифер і Лабруск. Виноград Ізабелла має безліч корисних властивостей і відрізняється дивовижним суничним ароматом. Тому соки, приготовані з нього просто прекрасні. Вони містять цукру у вигляді глюкози і фруктози , а також більше ста біологічно активних речовин, серед яких білки, жири, вуглеводи, пектин, органічні кислоти, йод, мідь та ін.
Користь винограду Ізабелла для жіночого організму
Народна медицина помічала, що виноград Ізабелла особливо корисний для жінок. Ці спостереження підтвердилися сучасними клінічними дослідженнями. Як потужний афродизіак виноград відновлює життєвий тонус жінок, а високий вміст антиоксидантів, рослинних пігментів і проантоцианідів запобігає виникненню раку грудей і допомагає, якщо це вже сталося, що з ним боротися. Крім того, його використовують в сонцезахисних кремах, адже він здатний значно знизити шкідливий вплив сонячних променів.

Виноград Ізабелла - корисні властивості і протипоказання


Отже, на питання, чи корисний виноград Ізабелла, відповідь може бути одним - безумовно.
Його не тільки вживають у гастрономії, але і використовують як допоміжний засіб при лікуванні гастриту, хвороб кишечника, печінки, при виснаженні, подагрі. Хоча біологи радять бути обережними і поміркованими у його вживанні. Так, не варто:

  • виготовляти з винограду Ізабелла вино, оскільки в процесі бродіння в ньому може утворитися критична кількість метилового спирту, який руйнує печінку і травмує нирки;

  • вживати хворим на цукровий діабет, гіпертонікам, людям із слабким кишечником;

  • включати в раціон харчування людей із зайвою вагою.
  • загрузка...
    Написати Вконтакте