» » Чим корисний курячий бульйон?
  • автор: admin  
  • (18-11-2016, 15:06)   
  •   0   
  •  53 
Чим корисний курячий бульйон?
Для багатьох курячий бульйон асоціюється з затишними домашніми вечорами, теплим пледом і застудою. Адже перше, що пропонувала нам мама, коли бачила, що насувається біда – це гарячий ароматний бульйон, приготований на курці. Як правило, мама виявлялася абсолютно права, що відпоювала нас при застуді курячим бульйоном.

Чим корисний курячий бульйон?


Це дуже поживний продукт, насичений різними жирними кислотами, амінокислотами , цінними вітамінами, мінеральними речовинами, пептидами.
Курячий бульйон при застуді більш ніж корисний, це майже панацея. Гаряча рідина, в принципі, допомагає очищати слизову дихальних шляхів, а курячий бульйон містить карнозин. Карнозин – це імуностимулятор, допомагає організму побороти інфекцію, особливо на ранніх стадіях захворювання. Крім того, цистеїн (амінокислота) розріджує мокроту і тим самим робить стан хворого більш стерпним і без шкідливої аптечної хімії.
Корисні властивості курячого бульйону пояснюються ще й наявністю в ньому значної кількості вітамінів В1 В6 В12 та ін, які прискорюють метаболізм , сприяють нормалізації діяльності центральної нервової системи. А кальцій, магній, селен, залізо, що входять до складу курячого бульйону, роблять його ідеальним харчуванням для хворих людей, ослаблених і з переломами кісток. Тому відповідь на питання: «чи корисний курячий бульйон?», може бути тільки позитивну.

Корисний курячий бульйон для шлунка?


Безумовно! Він дозволяє стимулювати роботу шлунково-кишкового тракту, частково нейтралізуючи шлункову кислоту і тим самим оберігаючи стінки шлунка. Для того, щоб нейтралізувати шкідливі речовини, які можливо є в м'ясі птиці(історії про недобросовісних виробників вже давно стали притчею во язицех) варто все-таки зливати перший бульйон і вживати в їжу наступний. Ще однією причиною для утримування від вживання курячого бульйону може бути рефлюкс-езофагіт (запалення слизової із-за попадання на неї кислого вмісту).
загрузка...
Написати Вконтакте