Дієти
Чим корисні гриби рижики?
18.11.2016 1721 0 admin

Чим корисні гриби рижики?

Здорове харчування
Чим корисні гриби рижики?
Рижик – дивовижний гриб, відрізняється відмінним смаком і, як стверджують знавці, надзвичайно корисний. Гриби тушкують, смажать, солять – вони смачні в будь-якому вигляді, от тільки чи дійсно корисні гриби рижики –це питання цікавить багатьох. Щоб отримати відповідь на це питання, потрібно звернутися до хімічного складу гриба.

Корисні гриби рижики?


В питанні, чим корисні гриби рижики для людини, відповіддю є інформація про те, що в них виявлені калій, кальцій , магній, залізо і інші елементи, що нормалізують функціонування всіх систем організму.
Крім того, в рижики знайдений природний антибіотик лактариовиолин, пригнічує розвиток багатьох шкідливих бактерій. Саме тому споживання цих грибів показано при захворюваннях, пов'язаних з різними запаленнями, а також туберкульоз.
Народна медицина, підтверджуючи корисні властивості цих грибів, рекомендує в лікувальних цілях навіть вживати гриби у сирому вигляді, тільки злегка присипавши сіллю. Але якщо можливо споживання цих грибів сирими, то чим корисні солоні рижики – питання закономірне. Вони також корисні, тому що постяться і вегетаріанці використовують їх як у своєму меню.
Тіло гриба містить клітковину, цукор, воду, золу, а також каротиноїди і, звичайно, високоякісний рослинний білок, за своїм корисним властивостям не поступається тварині. У період постів або дієт питання про те, чим корисні гриби рижики не варто, так як їх нерідко використовують як повноцінні замінники м'яса.
Крім того, до складу грибів входять і вітаміни:

 • Вітамін А (ретинол ), який впливає на обмінні процеси організму, а також на стан кістково-м'язової системи.

 • Вітамін В1(тіамін) , регулює вуглеводний обмін і нормалізує діяльність серцево-судинної і нервової системи.

 • Рибофлавін (вітамін В2) підвищує рівень стресостійкості організму, сприяє подолання депресивних станів, отримав назву «вітаміном краси».

 • Вітамін В3 (він же – ніацин, вітамін РР) надає благотворний вплив на діяльність серцево-судинної системи, а також регулює рівень холестерину в крові.


 • Гриби рижики, мають корисні властивості, однак для них властиві й протипоказання.
  Серед них:

 • індивідуальна непереносимість;

 • захворювання шлунково–кишкового тракту;

 • непомірне споживання грибів (здатне викликати запори).
 • Чим корисний перець чилі? Чим корисний перець чилі?
  Перець відноситься до розряду спецій. На сьогоднішній день відома велика кількість видів перцю, серед яких: солодкий, запашний, гіркий, пекучий.
  Чим корисні маслюки? Чим корисні маслюки?
  Маслюки – чи не найбільш поширені і популярні гриби. Саме їх масляниста і слизька на дотик капелюшок дала, швидше за все, назва грибу. Для грибників
  Варення з чорноплідної горобини – користь і шкода Варення з чорноплідної горобини – користь і шкода
  Чорноплідна горобина – корисні ягоди, які люди використовують у їжу з давніх часів, але сьогодні вони часто залишаються без уваги. У цій статті ви
  Чим корисні опеньки? Чим корисні опеньки?
  Той, хто живе в зоні лісів, особливо любить осінь за можливість брати участь у так званій «тихому полюванні», а простіше кажучи, ходити по гриби.
  Чим корисні білі гриби? Чим корисні білі гриби?
  Білий гриб по праву визнаний царем в грибному світі і є найблагороднішим серед своїх родичів. Ця стаття розповість про корисні властивості боровика
  Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання Відгуки про чайний гриб. Його корисні властивості і протипоказання
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdguki-pro-chayniy-grib-yogo-korisn-vlastivost-protipokazannya_311.jpeg--> Чайний гриб або «японський гриб»
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]