» » Чим корисний чорний виноград?
 • автор: admin  
 • (18-11-2016, 14:57)   
 •   0   
 •  30 
Чим корисний чорний виноград?
У винограді корисно все: і листя, і ягоди, і кісточки. А людина за багато тисячоліть навчився не тільки вирощувати цю сонячну лозу навіть на непридатних землях, але і використовувати її цілющі властивості. При цьому нерідко висловлюється думка, що чорний виноград корисніше білого. Спробуємо розібратися, чим корисний чорний виноград для організму.
Речовини, що містяться в чорному винограді
Склад білого і чорного (червоного) винограду багато в чому схожий. Однак саме в чорному присутня речовина антоціан, який не тільки надає забарвлення ягід, але і володіє цілющими властивостями.

 • З'ясовуючи, чим корисний чорний виноград, варто звернути увагу на те, що антоціан забезпечує ягоду протипухлинними властивостями, блокуючи розвиток як злоякісних, так і доброякісних новоутворень.

 • Володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями.

 • Протистоїть ранньому старінню організму, сприяє збереженню еластичності судин.


 • Крім антоциана, в чорному винограді знайдені залізо, активно захищає організм від анемії; калій, який надає сприятливий вплив на діяльність серцево-судинної системи, а також ряд органічних кислот, позитивно впливають на діяльність всього організму і знімають питання про те, чи корисний чорний виноград .

  Чим корисний чорний виноград з кісточками?


  Більшість сортів винограду мають кісточки, які, як стверджують фахівці, також здатні принести користь за рахунок використання масла, одержуваного з них. Його позитивний вплив на стан шкіри підтверджують косметологи. Регулярне використання препаратів виноградної кісточки робить шкіру гладкою і бархатистою; вони активно борються з висипом вугрів і іншими дерматологічними проблемами.
  Багато суперечок викликає виноградна дієта, яку рекомендують для зниження ваги. Однак виноград – висококалорійний продукт, і у багатьох викликає недовіру: чим може бути корисний чорний виноград для жінок, які прагнуть позбутися зайвих кілограмів, при високій калорійності продукту. Проте численні дослідження та експерименти підтвердили позитивний вплив винограду і препаратів з неї на зниження ваги . Правда, скласти ефективну дієту може фахівець. Головна умова такої процедури – не вживати разом з виноградом ніяких інших продуктів. Крім того, необхідно чітко виконувати рекомендації дієтолога, що стосуються організації дієтичного харчування.
  загрузка...
  Написати Вконтакте