» » Яблуко на ніч - користь чи шкода?
 • автор: admin  
 • (18-11-2016, 14:55)   
 •   0   
 •  925 
Яблуко на ніч - користь чи шкода?
Товстіють від яблук, з'їдених на ніч, хотіли б знати багато з тих, хто бажає скинути зайві кілограми, але любить ці фрукти і не хоче лягати спати голодним. Щоб розібратися в цьому питанні, давайте дізнаємося думку дієтологів і тих, хто вже зробив свою фігуру ідеальною.

Користь і шкода яблук на ніч


Дієтологи в один голос стверджують, що повністю відмовлятися від вживання даних фруктів не варто навіть під час схуднення. Адже у плодах міститься залізо, вітаміни А , С і групи В, і при цьому вони відносяться до низькокалорійним продуктам. Але, якщо говорити про вечірній перекус, то тут думки фахівців розходяться, і ось чому. З одного боку, є яблука на ніч можна, так як у них практично немає жирів, зате є клітковина і пектини, тому вони допоможуть налагодити травні процеси. Але, з іншого боку, у фруктах містяться вуглеводи та речовини, що підвищують кислотність і збуджують апетит, з чого можна зробити висновок, що ці плоди можуть бути ворогами тонкої талії, а значить, вживати їх перед сном не бажано.
Виходячи з вищесказаного, є яблука на ніч при схудненні цілком припустимо, але, треба дотримуватися 2 основних правила:

 • Не варто з'їдати більше 1 фрукта, так як в них багато вуглеводів . Якщо голод не відступив, можна доповнити перекус 200 мл кефіру, який теж сприяє нормалізації травних процесів.

 • Між відходом до сну і перекусом, якщо він складається лише з 1 плоду, повинно пройти не менше 45 хвилин. У разі, коли ви додатково випиваєте склянку кисломолочного продукту, перерва збільшується до 2 годин.


 • До речі, вже скинули зайву вагу люди, що дотримуються такої ж думки. Вони теж радять не виключати яблука з раціону, але вживати їх з обережністю, в іншому випадку ви можете набрати кілограми, а не позбутися від них.
  загрузка...
  Написати Вконтакте