» » Чим корисна манка?
 • автор: admin  
 • (18-11-2016, 14:50)   
 •   0   
 •  61 
Чим корисна манка?
Манна каша знайома багатьом людям ще з дитячих років, всього 30-40 років тому, її рекомендували обов'язково включати в раціон харчування дитини. Але, сучасні дослідження показали, що корисні властивості манки сильно перебільшені, тому все більша кількість людей хочуть знати, а чи варто її їсти.

Чим корисна манка для організму?


Для того, щоб розібратися, чим корисна манка, давайте розглянемо, які вітаміни і мінерали в ній містяться.
У цій крупі ви знайдете:

 • Мікро і макроелементи : фосфор, калій, залізо, кальцій і пр.

 • Вітаміни : Е, В1 В2В3 В6 і В9.


 • Чим корисна манка?

  На жаль, кількість деяких речовин в каші з неї, не надто велике, так і протипоказання. Даний факт змушує багатьох людей задуматися, а чи корисна манка, або, розумніше, замінити її на іншу крупу.
  Вчені стверджують, що категорично відмовлятися від манної каші і виключати її з свого раціону не варто. Їх думка цілком обґрунтовано, адже згідно з останніми дослідженнями, в каші міститься дуже мала кількість клітковини, тому її радять їсти тим, хто страждає від захворювань шлунково-кишкового тракту.
  Корисні властивості крупи і застереження
  Корисні властивості та цінність манки полягають ще і в тому, що в ній є залізо, причому в досить великій кількості. Тому в післяопераційні періоди хворих годують кашею з даної крупи, вона не дратує шлунок, швидко перетравлюється і добре насичує організм, так і ризик зниження рівня гемоглобіну теж стає значно менше.
  Дітей часто годувати манною кашею не слід, вітамінів і мінералів вони з неї практично не отримають, зате у них може розвинутися таке захворювання як рахіт, адже фосфор заважає засвоєнню кальцію, необхідного для формування кісткової тканини, нормального росту скелета дитини. Обмежте вживання манки в дитячому меню до 2-3 порцій на тиждень, і тоді ви не завдати шкоди здоров'ю, але наситите його організм залізом.
  загрузка...
  Написати Вконтакте