» » Як приймати метформін для схуднення?
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 08:38)   
 •   0   
 •  479 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-priymati-metformn-dlya-shudnennya_501.jpeg-->Як приймати метформін для схуднення?
Незважаючи на рекомендації дієтологів і лікарів худнути без застосування лікарських засобів, багато роблять по-своєму і використовують у боротьбі із зайвими кілограмами методи, пов'язані з ризиком для здоров'я. Ось і такий препарат, як метформін нерідко використовують для схуднення і цікавляться, як його приймати, адже він призначений для зовсім інших цілей.

Чи можна застосовувати метформін для схуднення?


Питання непусте, тому препарат призначений для страждаючих цукровим діабетом 2 типу. Бажаючі скорегувати свою фігуру використовують його у своїх цілях, спираючись на дію, яке він справляє на організм. Він знижує всмоктування глюкози в відділах кишечнику, гальмує глюконеогенез у печінці, перешкоджаючи перетворенню вуглеводів в енергію. За рахунок здатності знижувати рівень ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів у крові досягається зниження маси тіла. Це лікарський засіб нерідко п'ють спортсмени, бажаючі трохи «підсушитися».
Показанням до застосування метформіну є цукровий діабет 2 типу, для схуднення його приймають вже на свій розсуд, тобто він не призначений для зниження ваги. А все тому що у нього дуже багато протипоказань і побічних ефектів. Тобто без попередньої бесіди з лікарем можна нашкодити своєму здоров'ю.
До протипоказань відносять:

 • порушення функції нирок і всі інші захворювання, які підвищують ризик дезорганізації роботи цього органу;

 • серцева та дихальна недостатність;

 • порушення функції печінки, в тому числі і в результаті зловживання алкоголем;

 • молочнокислий ацидоз, діабетичний кетоацидоз;

 • жорстка дієта калорійністю менше 1000 Ккал на добу;

 • вагітність, лактація, чутливість до препарату.


 • Як пити метформін для схуднення?


  Починають з початкової дози, яка становить 500-1000 мг на добу, тобто 1-2 таблеток вранці і ввечері. Препарат прийнято приймати під час їжі або відразу після неї, запиваючи достатньою кількістю рідини. В подальшому дозування метформіну для схуднення можна збільшити до 1500-2000 мг на добу. Тепер зрозуміло, як правильно приймати метформін для схуднення, але необхідно бути готовим до побічних ефектів, зреалізований в нудоті, блювоті, металевий присмак у роті, діарею, болі в животі, метеоризм. Рідше спостерігається розвиток лактоацидозу, гіповітамінозу В12 анемії, гіпоглікемії, шкірного висипу.
  Правила прийому
  Ведуть боротьбу з зайвою вагою рекомендується ні в якому разі не перевищувати дозу і дотримуватися дієти, яка полягає у відмові від високовуглеводних продуктів – випічки, здоби, солодощів і т. п. Каші швидкого приготування варто замінити крупами –сочевицею, нутом, горохом, вівсянкою та іншими, а білий рис – бурим. Голодувати ні в якому разі не можна, так як ризик розвитку гіпоглікемії, а потім і коми підвищується в кілька разів. Калорійність добового раціону не повинна бути нижча 2000 Ккал, а займаються спортом можна підвищити її до 2500 Ккал.
  Необхідно пам'ятати, що приймаючи рішення худнути за допомогою цього лікарського препарату,
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-priymati-metformn-dlya-shudnennya_632.jpeg-->Як приймати метформін для схуднення?
  відповідальність за наслідки несе сама людина. Лікар ніколи не випише його без особливих для цього свідчень, а якщо в анамнезі відсутня діагноз «цукровий діабет 2 типу», то наслідки можуть бути самими несприятливими, аж до розвитку коми і летального результату. Краще попередньо проконсультуватися з фахівцем і разом з ним виробити найбільш прийнятну концепцію боротьби з зайвими кілограмами, яка полягає в зниженні частки жирних, високовуглеводних продуктів і підвищення частки білкових, а також фруктів і овочів. Не варто забувати і про роль фізичних вправ в цій справі.
  загрузка...
  Написати Вконтакте