» » Чарівні боби для схуднення
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:38)   
  •   0   
  •  141 
Чарівні боби для схуднення

Виробники китайського препарату для схуднення «Чарівні боби» стверджують, що таблетки наділені сильним жиросжигающие складом, що дає можливість позбутися за місячний курс прийому від 10-20 кг, залежно від початкової ваги. За їх словами, за рахунок присутності в складі коновалии, клітини вільно дихають і процес розщеплення жирів в животі, ногах і в інших проблемних зонах протікає швидше. Обіцяють і омолоджуючий ефект - колаген , насичує і зміцнює шкіру зсередини, тому тіло залишається гнучким. Схуднення не передбачає обмежень в їжі і фізичних вправ, вага йде природним чином, легко і без зусиль.
Автори запевняють, що кілограми в завершенні курсу не поновляться – людина утримає струнке тіло до кінця життя. Ймовірно, ті, хто придумали БАД, розуміють, що ніхто не захоче знову придбати «Чарівні боби». Адже такого наміру запросто ні в кого не виникне, так як після використання, бажаного диво-дії людина не отримає. Згідно з інструкцією препарату "Чарівні Боби – Циклональное схуднення": не мають побічних ефектів; нестерпні зі спиртним; заборонені вагітним; не рекомендуються дітям; чоловікам; людям з підвищеним тиском, з хворобами серця і нирок, проте можуть зняти набряки. Цікаво, якщо диво-боби для схуднення не настільки небезпечні, внаслідок чого стільки протипоказань до інструкції?
В одній коробочці 36 таблеток. Радять пити по одній капсулі в день. В окремих випадках (при запущених стадіях ожиріння) рекомендують подвоїти добову дозу. І все ж, цілісного роз'яснення з приводу застосування немає. Зустрічаються і продавці, які, можливо з метою продати відразу кілька упаковок, пропонують вживати одну капсулу на дві доби. Тоді лікування затягнеться на 25 місяці.
Склад «Чарівних бобів»
У складі, природно, компоненти лише природного генезису. Від них, звичайно, не погіршується самопочуття і вага нез'ясовним чином зникає. Але варто відзначити, що в складі є кілька речовин, отриманих хімічним шляхом. А в кінці перерахованих компонентів можна помітити «та інші речовини», що мається на увазі під «іншими» і яким шляхом вони здобуті – не відомо.
Очікуваний ефект від «Чарівних бобів»: препарат блокує, перешкоджає затримці жирів в організмі, прискорює метаболізм, жирові клітини спалюються і трансформуються в енергію. Звучить непогано! Але якщо звернути увагу на склад, стає ясно, що схуднути за допомогою препарату важко. З 5 складових, 3 абсолютно недієві, а інші представлені в дуже низьких дозах для надання лікувального ефекту.
Малоефективні в малих дозах речовини: L-карнітин; клітковина. Для того щоб L-карнітин дав ефект, його потрібно вживати більше 1 грама в день. Клітковина допоможе тільки якщо її дозування разом з рідиною вистачить для заповнення шлунка (тобто потрібно буде пити в день не менше 3-х літрів води).
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/charvn-bobi-dlya-shudnennya_112.jpeg-->Чарівні боби для схуднення
Виходить, вся обов'язок в схудненні лягає на невідомі додаткові компоненти. Але чи варто приймати засіб, склад якого достовірно не розкрито? Адже в БАД можуть бути включені шкідливі для здоров'я людини добавки.
Ефективність
Ціни в різних інтернет-магазинах значно коливаються, тому складається враження, що кому як вигідно, так і розподіляє, і ціна жодним чином не обумовлюється дієвістю препарату. У середньому порівняно велика – близько 30.е. за упаковку. Чи Не логічніше за таку суму самому розробити план схуднення або проконсультуватися з дієтологом і вибрати найбільш підходящу систему харчування для коригування ваги? Тим, хто ще не втратив надію скинути вагу за допомогою біодобавок, слід знати, що «Чарівні боби» не найкращі помічники в цій справі, адже результат від них у підсумку буде один - навряд чи вдасться схуднути цих допомогою.
загрузка...
Написати Вконтакте