» » Як вживати житні висівки для схуднення?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:26)   
  •   0   
  •  373 
Як вживати житні висівки для схуднення?

Висівки – цінний поживний продукт, який по суті, є звичайним відходом при виробництві борошна. Оболонки зерна і насіннєві зародки не утилізуються, а використовуються в їжу в чистому вигляді або як добавка до випічки. А ще висівки житні для схуднення застосовують для отримання хлібців і гранул, а як їх вживати, буде розказано в цій статті.

Як вживати житні висівки?


Величезні різновиди злаків використовуються для отримання висівок – рис, жито, пшениця, овес, гречка, ячмінь, кукурудза та ін Всі вони здатні внести свою лепту у справу схуднення, адже більше ніж на половину складаються з клітковини – отакого адсорбенту, вбирає в себе відходи життєдіяльності та інші непотрібні речовини і виводить з організму, одночасно з цим нормалізує роботу кишечника. По своїй дії висівки можна порівняти з активованим вугіллям, тільки працюють вони лише в поєднанні з рідиною.
У приймаючих їх у сухому вигляді може розвинутися запор та інші неприємні наслідки, пов'язані з тим, що гостра і груба оболонка травмує чутливу слизову оболонку органів ШКТ. Тому тим, хто цікавиться, як вживати хрусткі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vzhivati-zhitn-visvki-dlya-shudnennya_382.jpeg-->Як вживати житні висівки для схуднення?
житні бородінський висівки, щоб схуднути, рекомендується починати з 1 ч. л., запиваючи її 05–1 склянкою води. Щотижня цей обсяг можна збільшувати вдвічі, але максимальна добова доза не повинна перевищувати 3 ст. л. На кожну ложку в середньому має припадати один стакан води.
Однак, запитувачам, як вживати житні екструдовані висівки можна порадити не тільки запивати їх водою перед їдою, але і готувати на їх основі сирники, каші, печиво, всілякі запіканки. Дуже корисно додавати їх в кефір і пити на ніч. Сьогодні у продажу можна знайти різні фігурні суміші з висівками, але краще всього використовувати чистий необроблений продукт без будь-яких добавок.
загрузка...
Написати Вконтакте