» » Чи можна пити молоко при схудненні?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:21)   
  •   0   
  •  990 
Чи можна пити молоко при схудненні?
Дотримуючись дієти або правильного харчування, люди замислюються над користю чи шкодою того або іншого продукту. Щоб кілограми йшли ефективно, для організму важливий білок. Саме тому варто розібратися, чи можна при схудненні молоко або ж продукт знаходиться під забороною. Дієтологи і лікарі зійшлися на думці, що цей продукт важливий не тільки для позбавлення від зайвої ваги, але і для оздоровлення організму. Єдиний виняток – люди, у яких виявлена індивідуальна непереносимість лактози.

Чи можна пити молоко при схудненні?


Є різне молоко жирності і якщо хочеться позбутися від зайвої ваги, то не варто вибирати калорійні варіанти, але і знежирені напої не підходять. Такий напій не тільки є джерелом білка, оскільки в ньому містяться амінокислоти, вітаміни, мінерали, кислоти та ін Молоко при схудненні корисно тим, що воно, заповнюючи шлунок, пригнічує апетит і дозволяє відчути насичення. Білок, що міститься в ньому, швидко засвоюється. Варто також відзначити той факт, що молочний жир не перевантажує травну систему і не відкладається в підшкірній клітковині. Не можна не сказати про те, що молоко позитивно позначається на діяльності травної системи, а ще вона покращує обмін речовин. Кальцій, що міститься в молоці у великих кількостях, активує вироблення гормонів, які сприяють спалюванню жиру .
Входить до складу метіонін – амінокислота, необхідна для відновлення холестеринових процесів, а значить, і для нормальної роботи печінки. Є в молоці гормони, імунні тіла, які дозволяють підвищити захисні функції організму. Козяче молоко дозволяє відновити природне середовище слизової, а ще воно позитивно позначається на роботі травної системи.
Для схуднення корисно пити молоко після тренування,
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chi-mozhna-piti-moloko-pri-shudnenn_712.jpeg-->Чи можна пити молоко при схудненні?
оскільки організм потребує відновлення м'язової маси, для чого йому необхідний білок. Саме тому молоко використовуються для приготування різних спортивних добавок. Можна пити молоко на ніч для схуднення, але тільки пам'ятайте про те, що жирність не повинна бути великою, та й не варто перевищувати кількість, так нормою вважається 1 ст.
Є різні варіанти дієти на молоці, найбільш поширена передбачає щоденне споживання напою в кількості 2-3 ст. Є більш суворий варіант – монодієта , при якій можна пити тільки молоко при виникненні почуття голоду.
загрузка...
Написати Вконтакте