» » Мед при схудненні
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:16)   
  •   0   
  •  132 
Мед при схудненні

Це дуже актуальне питання, яким задаються багато. Адже мед - це не просто солодкий продукт, але і багатий на вітаміни , потрібні для нашого тіла. Особливо в період дієт, коли кількість продуктів і їх складу різко зменшується, а потреба у вітамінах нікуди не зникає. Крім того, саме в цьому продукті багато ласуни бачать своє спасіння - якщо можна їсти мед на дієті, то і сам процес вже не такий страшний.

Мед при схудненні - можна чи ні?


Під час схуднення тіло втрачає багато корисних речовин. Їх знижений рівень впливає на зовнішній вигляд і емоційний стан тих, хто худне. Мед містить вітаміни груп А, ВВ, С, Е і безліч амінокислот. Вони зміцнюють волосся і нігті, а також сприяють гармонії в загальному стані організму, покращують стан шкіри. Отримуючи вітаміни з меду, ви приводите свій емоційний стан в норму.
Мед натщесерце для схуднення дозволяє уникнути спонтанних калорійних перекусів протягом дня, які знищують результати дієти або значно уповільнюють сам процес зниження ваги. Мед на ніч покращує сон, а чим краще людина спить, тим краще він худне, адже всі худнуть прекрасно знають, що під час сну людина теж витрачає енергію. Більш того, ви лягаєте спати ситим і якщо ви прокинетеся вночі, то ви не будете заглядати в холодильник зайвий раз.
Тому стає очевидно, що мед допоможе вам впоратися з нестачею корисних речовин в організмі. Мед при схудненні допоможе перебороти тягу до солодких і дуже шкідливим продуктам, які не можна вживати на дієті. З-за цього ефект від дієти підвищиться. Адже ви втратите вагу, а ваш зовнішній вигляд покращиться завдяки вітамінам, які ви отримали з меду.
Мед калорійний!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/med-pri-shudnenn_582.jpeg-->Мед при схудненні

Дійсно, якщо заглянути в таблицю калорійності продуктів, то можна виявити, що цей продукт харчування зовсім не дієтичний! Так, що ж вибрати: мед або цукор при схудненні? Безумовно, мед. Але це не означає, що ви можете їсти в необмеженій кількості! Достатньо однієї чайної ложки для того, щоб прогнати "звірячий апетит".

Який мед краще при схудненні?


Будь-який! Травневий мед більш насичений корисними речовинами і на смак трохи приємніше, але в цілому, будь-мед - це квінтесенція вітамінів і запорука міцного здоров'я.
загрузка...
Написати Вконтакте