» » Чи можна схуднути на яйцях?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:13)   
  •   0   
  •  136 
Чи можна схуднути на яйцях?
Чим більше людей, тим більше думок, тому сьогодні так багато всіляких систем харчування для схуднення, в тому числі і монодієти. Яйця з'явилися в цьому списку не випадково, адже це білок, який так необхідний для побудови скелета і м'язової маси. А чи можна схуднути на яйцях – про це буде розказано в цій статті.

Допомагають яйця схуднути?


Звичайно, допомагають, якщо поєднувати їх вживання з правильним харчуванням. Справа в тому, що яйця включають в програму по зниженню ваги, так і за його набору, і це підтвердять багато бодібілдери. Але є у них одна властивість, що борці із зайвою вагою оцінять по достоїнству – це присутність вітаміну Н , який є основним активатором скидання ваги. Крім того, крім нього в яйцях містяться і інші вітаміни, і цінні речовини, які так необхідні в період обмежень у харчуванні. Тим, хто цікавиться, чи можна схуднути на варених яйцях, варто включати їх в свій раціон на сніданок, адже вони добре засвоюються і надовго продовжують відчуття ситості.
Вони ідеально поєднуються з овочами і фруктами, особливо цитрусовими, а також крупами. Крім того, в раціоні тих, хто худне обов'язково має бути присутнім маложирное м'ясо і багато води, а ще рекомендується підвищити свою рухову активність. Через тиждень-два такого харчування вага почне йти, але якщо є одні тільки яйця, можна схуднути швидше, але цього робити не рекомендується. Вся справа в тому, що у жовтку міститься холестерин , який може підвищити загальний рівень цієї речовини в організмі, а це не найкращим чином позначиться на роботі серцево-судинної системи. Крім того, білок істотно підвищує навантаження на нирки. Тому краще худнути повільно, але вірно, поєднуючи яйця з іншими продуктами, а ось кількість в раціоні високоуглеводной і жирної їжі потрібно скоротити.
загрузка...
Написати Вконтакте