» » Можна їсти помідори при схудненні?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:13)   
  •   0   
  •  121 
Можна їсти помідори при схудненні?
Незважаючи на те, що помідори зайняли гідне місце в харчуванні, багато хто ще сумніваються, чи можна їсти помідори при схудненні. Однак ті, хто використовує їх у дієті для зниження ваги, переконані в їх ефективності.
Дивовижні властивості помідора
Природно, що в боротьбі із зайвими кілограмами пріоритетним перевагою є невисока калорійність. Помідори саме такі: їх енергетична цінність не перевищує 20 ккал/100 р. Зрозуміло, що при таких показниках не виникає питання, чи корисні помідори для схуднення.
У складі томатів виявлено унікальна речовина – лікопін. Саме з його допомогою помідори нормалізують травлення. За допомогою лікопіну томати активно розщеплюють жири і сприяють видаленню з організму.
Помідори регулюють рівень холестерину, що підвищує активність організму в роботі з очищення судин від бляшок холестеринів.
Помідори включені в дієту, з якої схуднення протікає найбільш ефективно і не стає важким випробуванням для організму, тому що, крім томатів, у неї можуть бути включені огірки, житній хліб , яйця, молочні продукти з низьким відсотком жирності.
З помідорами і огірками можна проводити розвантажувальні дні. Для цього протягом дня потрібно з'їсти від півтора до двох кілограмів овочів.
Багато, надихнувшись користю томатів, готові їх є цілодобово. Але справді, чи можна їсти помідори ввечері при схудненні? Найкращий відповідь – ні. Увечері краще взагалі не їсти, щоб не навантажувати шлунок. Тим більше, що томати з-за низького глікемічного індексу повільно перетравлюватися, що не дуже добре для тих, у кого підвищена кислотність шлунка, виразка та інші проблеми з ШКТ. Крім того, вони можуть викликати печію. Також помідори протипоказані тим, у кого алергія на ці овочі.
загрузка...
Написати Вконтакте