» » Чи можна схуднути на яблуках?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:13)   
  •   0   
  •  323 
Чи можна схуднути на яблуках?
Багатьох людей, які хочуть скинути зайву вагу, хвилює питання, чи можна схуднути на яблуках. Це не дивно, адже ці фрукти досить смачні, їх легко можна знайти в магазині, і коштують вони відносно недорого, тому, якщо можна схуднути на яблуках, безліч чоловіків і жінок із задоволенням стануть дотримуватися подібну дієту.

Чи можна схуднути за допомогою яблук?


Для того, щоб знайти правильну відповідь на це питання, давайте звернемося до думки дієтологів. Фахівці зовсім не забороняють є дані фрукти, так як яблука низькокалорійні, містять безліч вітамінів і клітковини . Тому тим, хто бажає скинути зайві кілограми, вживати в їжу ці фрукти можна і потрібно. А ось повністю замінювати всі інші блюда в раціоні ними не можна, так як організм не буде отримувати потрібних йому мікроелементів, білків і жирів, і якщо допустити настання такої ситуації, то ви не тільки не втратите вагу, але ще й порушите обмін речовин.
Таким чином, допомагають яблука схуднути, залежить від того, наскільки правильно буде збудований весь раціон харчування, з урахуванням того, що дані фрукти будуть в ньому бути присутнім. Дієтологи рекомендують використовувати яблука в якості перекусу або частини вечері, але ніяк не харчуватися тільки ними протягом дня. Так ви зможете знизити кількість уживаних за добу калорій, але при цьому не позбавите свій організм потрібних йому речовин.
Ще один варіант використання яблук для схуднення, це розвантажувальні дні . Якщо ви 1 добу в тиждень будете харчуватися тільки яблуками і кефіром, ви зможете прискорити процес втрати кілограмів, але не завдасте шкоди здоров'ю. Але, варто пам'ятати, що даний метод не підійде тим, у кого є гастрит або виразка, так як яблука володіють високою кислотністю, і в результаті можуть викликати хворобливі відчуття в шлунку або загострити недугу.
загрузка...
Написати Вконтакте