» » Дієтолог Катерина Бєлова – як схуднути?
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 07:49)   
 •   0   
 •  90 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/dyetolog-katerina-byelova-yak-shudnuti_881.jpeg-->Дієтолог Катерина Бєлова – як схуднути?
Катерина Бєлова – дієтолог, яка займається активною діяльністю. Вона є головним лікарем центру персональної дієтології «Палітра Харчування». З її допомогою величезна кількість людей змогли позбутися зайвої ваги а ще вона навчає інших дієтологів. Поради, які дає Катерина, може використовувати кожен, оскільки вони ґрунтуються на правилах дієтології.

Як схуднути за рекомендаціями дієтолога Катерини Бєлової?


Будь короткочасні обмеження в їжі не дають можливості досягти гарного результату, який збережеться на тривалий час. Саме тому необхідно налаштуватися на тривалу роботу. Дієтолог Катерина Бєлова стверджує, що немає правильної дієти і єдино вірне рішення – повністю переглянути свої звички в їжі і почати правильно харчуватися. Завдяки цьому можна розраховувати на те, що вага більше ніколи не повернеться.
Поради дієтолога Катерина Бєлової:

 • Рекомендується стежити за калорійністю продуктів, оскільки організм повинен отримувати менше, ніж витрачає. Є кілька формул, які дозволять кожній людині розрахувати необхідну йому калорійність раціону.

 • Кожен день важливо їсти свіжі фрукти і овочі, кількість яких повинна перебувати в діапазоні від 05 до 1 кг. Важливо включати в меню складні вуглеводи, наприклад, крупи або зерновий хліб. Вони дозволяють на тривалий час позбутися від голоду, не зашкодивши фігурі. Ще одна важлива складова – білки, необхідні в першу чергу для м'язової тканини.

 • Велике значення має питний режим, оскільки без води організм не може нормально функціонувати і тим більше худнути. На кожен кілограм повинно припадати 30 мл води або чаю без цукру. Саме вода дозволяє не їсти зайвого і підтримувати обмін речовин .

 • Основою успіху в схудненні є дробове харчування. Щоденне меню повинно складатися з п'яти прийомів їжі, тобто необхідно їсти кожні 3-4 ч. Подібна схема дозволить не відчувати голоду і підтримувати обмін речовин на високому рівні.

 • Зберегти вагу в нормі неможливо без фізичної активності. Досить щодня робити близько 10 тис. кроків. Існує величезна кількість напрямків у спорті, серед яких можна буде знайти ідеальний для себе варіант. Дуже важливо, щоб спорт приносив задоволення.


 • Дотримуючись цих правил, можна розраховувати на те, що вага буде йти поступово, але впевнено.
  загрузка...
  Написати Вконтакте