» » Як харчуватися в перший тиждень Великого посту?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:42)   
  •   0   
  •  189 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-harchuvatisya-v-pershiy-tizhden-velikogo-postu_441.jpeg-->Як харчуватися в перший тиждень Великого посту?
Величезна кількість людей дотримується Великого посту. Це не тільки християнська традиція, але і прекрасна можливість, щоб поліпшити здоров'я і схуднути. Важливо розібратися, як харчуватися під час посту перед Великоднем.
Якщо людина вперше вирішив витримати піст, то рекомендується входити в нього поступово, оскільки різка відмова від їжі може нашкодити здоров'ю. Краще всього починати заздалегідь виключати деякі заборонені продукти, щоб травна система звикла. Крім цього, варто зауважити, що є декілька режимів харчування в пост .

Як харчуватися в перший тиждень Великого посту?


У понеділок потрібно повністю відмовитися від їжі, вживаючи воду. Можна піти в церква щоб взяти святу воду. В будні дні необхідно приймати їжу тільки раз ввечері, а у вихідні дні дозволяється їсти двічі: вдень і ввечері. Понеділок, середа і п'ятниця – дні сухоядения, тобто їжа не повинна піддаватися термічній обробці, а також заборонено використовувати рослинне масло. Говорячи про те, як харчуватися в пост, варто вказати, що меню сухоядения має складатися з салатів із сирих овочів, квашеної капусти і домашніх заготовок. Ще можна готувати фруктові салати, додаючи горіхи і родзинки, а заправляти їх можна медом. У вівторок, четвер і вихідні можна вживати гарячу їжу, але при цьому масло все ж залишається під забороною. У вихідні дні рамки більш розширені, оскільки можна використовувати для заправки і готування рослинне масло, а також при бажанні дозволяється випити келих вина.
З'ясовуючи, як харчуватися в перший тиждень посту, варто сказати про деяких важливих моментах. У п'ятницю важливо готувати, освячувати, а також є коливо – варену пшеницю, присмачену медом. Субота є день, коли прийнято згадувати про Масниці і готувати прісні млинці, використовуючи пісне масло.
Як харчуватися в перший тиждень Великого посту?
загрузка...
Написати Вконтакте