» » Користь посту для організму
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:42)   
  •   0   
  •  71 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/korist-postu-dlya-organzmu_741.jpeg-->Користь посту для організму
Піст – це час не стільки фізичного зцілення, скільки духовного. Поститися необхідно в першу чергу для того, щоб краще налагодити зв'язок з Богом, достукатися до нього своїми молитвами, тоді як ситість налаштовує тільки на сон і лінь . Користь посту для організму важко переоцінити, а в чому конкретно вона полягає, буде розказано в цій статті.

Користь Великого посту для здоров'я


Полиці сучасних магазинів просто ломляться від їжі і часто люди просто не знають, чим себе побалувати. Відмова від продуктів тваринного походження на користь рослинних дає організму можливість відпочити і відновитися. Не секрет, що жирне м'ясо, копченості та ковбаси повністю організмом не перетравлюються, отруюючи його токсинами та продуктами гниття. Рослинна їжа і злаки, якими переважно і живиться під час посту, багата клітковиною , яка подібно щітці очищає організм від шлаків і токсинів, прискорює речовинний обмін, полегшує роботу всіх травних органів.
Користь посту полягає в тому, що людина може і від пари-трійки зайвих кілограмів позбутися і здоров'я поправити своє. Адже вегетаріанський спосіб харчування покращує функцію серця і судин, полегшує перебіг панкреатиту, дискінезії жовчовивідних шляхів, хвороб печінки та ін. Перейшовши на каші, фрукти і зелень, можна відчути незвичайну легкість, готовність рухатися далі. Користь Великого посту полягає і в духовному зростанні. Людина прагне стати краще, поспішає робити добрі справи і молиться, а молитва в першу чергу дарує заспокоєння. Спокій надзвичайно необхідний нервовій системі, адже всі не раз чули, що саме її виснаження призводить до виникнення більшості захворювань.
Як видно, від посади можлива тільки користь і ніякої шкоди. Не варто боятися постити, адже існує величезна кількість смачних і поживних страв, які можна отримати з пісних продуктів.
Користь посту для організму
загрузка...
Написати Вконтакте