» » Веганство – користь і шкода
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:41)   
  •   0   
  •  72 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/veganstvo-korist-shkoda_841.jpeg-->Веганство – користь і шкода
Більшість вегетаріанців спокійно ставляться до продуктів тваринного походження (яйця, молоко і молочні продукти, мед), але деякі з них обмежують себе також і в цьому – їх називають в веганами.
Вчені до цих пір не прийшли до єдиної думки про користь і шкоду веганства. Складність полягає також і в тому, що ця дієта має досить різну переносимість у кожної окремої людини.

Плюси веганства


Серед основного переваги веганства виділяють те, що даний тип живлення зменшує ризик розвитку пухлин товстого кишечника.
Знижений рівень жирів у харчуванні та холестерину впливає на те, що вегани набагато в меншій кількості страждають інсультами, інфарктами та проблемами із зайвою вагою.
Присутність в раціоні тільки овочів і фруктів збільшує кількість надходження в організм антиоксидантів, підсилює захисні властивості імунної системи.

Шкода веганства


Головний шкоду веганства полягає в тому, що є великий ризик неправильного складання раціону харчування. Так, разом з виключенням продуктів тваринного походження людина виключає ціле безліч необхідних корисних речовин, які треба знайти в продуктах рослинності.
Часто буває, що з часом вегани починають відчувати брак вітаміну В12 кальцію, заліза, цинку. Це призводить до досить сумних наслідків для всього організму.
Чи варто переходити на веганство?
Для деяких плюси і мінуси веганства здадуться рівнозначними або навіть позитивні наслідки веганства переважать чашу ваг. Але варто пам'ятати і те, що свій раціон постійно доведеться ретельно планувати, треба буде приймати вітамінні добавки, їжа стане одноманітною.
Переходити варто тільки в тому випадку, це вибір для вас принципове, і ви готові кардинально змінити свій спосіб життя .
Веганство – користь і шкода
загрузка...
Написати Вконтакте