Дієти
Вегани і вегетаріанці – відмінності
23.09.2016 1107 0 admin

Вегани і вегетаріанці – відмінності

Здорове харчування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vegani-vegetaranc-vdmnnost_411.jpeg-->Вегани і вегетаріанці – відмінності
Відмінності веганів від вегетаріанців слід почати з розгляду суті кожного з течій. Так, до вегетаріанцям можна віднести тих людей, які спеціальним чином виключили зі свого раціону їжу, вбиту в цілях прожитку.
А різниця між веганом і вегетаріанцем, полягає в тому, що останні можуть собі дозволити продукти тваринного походження (до них відноситься молоко і молочні продукти, яйця, мед), а вегани відмовляють собі в цьому. Веганство є більш жорсткою послідовністю вегетаріанства.
Причини стати веганом або вегетаріанцем
Можна виділити дві основні причини стати веганом і вегетаріанцем. До першої відноситься банальне бажання дотримуватися здорового способу життя , так як вважається, що відмова від м'яса позитивно впливає на організм людини. Друга причина носить складніший характер і характеризується тим, люди виступають проти насильницької експлуатації тварин.
Різниця між вегетаріанцями і веганами полягає також у тому, що, за статистикою, найчастіше, стають вегетаріанцями, щоб поліпшити якість життя, а веганцами з принципів, заснованих на загальному гуманізм до тварин.
Ким легше стати?
Чим ще відрізняються вегани від вегетаріанців, так це тим, що вегетаріанцям набагато легше живеться. Те, що їм дозволено вживати молочну продукцію та яйця значно спрощує їхнє життя в тому плані, що ці продукти практично перекривають всі відсутні життєво важливі для організму людини елементів.
У веганів склалася інша ситуація. Різних негативних наслідків для свого здоров'я веган не зможе уникнути, якщо не буде ретельно планувати свій раціон (щоб він вміщував всі необхідні корисні речовини), а також додатково приймати вітамінні добавки.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vegani-vegetaranc-vdmnnost_552.jpeg-->Вегани і вегетаріанці – відмінності

Який з напрямків вибрати?
Це питання варто розглядати в двох аспектах. Якщо ви хочете перестати їсти м'ясо для того, щоб стати здоровішим, то, без зайвих думок стаєте вегетаріанцем. Їх оптимальний раціон дійсно приносить значну користь для здоров'я людини.
Але в тому випадку, якщо вас долають думки про несправедливе ставлення до тварин, то вам пряма дорога до веганству. Але пам'ятайте, що в даному випадку, доведеться приготуватися до кардинальних змін у житті.
Веганство і вегетаріанство – в чому різниця? Веганство і вегетаріанство – в чому різниця?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/veganstvo-vegetaranstvo-v-chomu-rznicya_831.jpeg-->Багато людей помилково плутають веганів з вегетаріанцями.
Веганство – користь і шкода Веганство – користь і шкода
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/veganstvo-korist-shkoda_841.jpeg-->Люди ще толком не встигли відійти від популярності вегетаріанства, як тут
Чому люди стають вегетаріанцями? Чому люди стають вегетаріанцями?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chomu-lyudi-stayut-vegetarancyami_731.jpeg-->Вегетаріанство є вже досить старим явищем, але з кожним роком
Що їдять вегетаріанці? Що їдять вегетаріанці?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/scho-yidyat-vegetaranc_161.jpeg-->Вегетаріанство – популярний напрям в харчуванні, коли людина повністю
Веганська їжа Веганська їжа
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/veganska-yizha_661.jpeg-->Відмовляючись від продуктів тваринного походження, людина стає веганом, тому
Флекситарианская дієта для схуднення, відгуки, меню Флекситарианская дієта для схуднення, відгуки, меню
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fleksitarianskaya-dyeta-dlya-shudnennya-vdguki-menyu_791.jpeg--> Якщо ви вирішили стати вегетаріанцем, але
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]