» » Чому люди стають вегетаріанцями?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:37)   
  •   0   
  •  158 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chomu-lyudi-stayut-vegetarancyami_731.jpeg-->Чому люди стають вегетаріанцями?
Хто думає, що мода на вегетаріанство зародилася в дев'ятнадцятому столітті, той сильно помиляється, так як першими усіма відомими послідовниками цієї моди були Сократ, Піфагор , да Вінчі.
Так, чому люди стають вегетаріанцями - це питання має два заможних відповіді. Перший з них досить простий: вважається, що раціон вегетаріанця дозволяє зміцнити здоров'я і продовжити життя. А другий же відповідь зачіпає моральні принципи, так як деяким людям здається негуманним вбивати тварин для задоволення людських потреб.

Корисно вегетаріанство?


Як показали останні наукові дослідження, тваринні жири провокують збільшення ризику ракових захворювань, хвороб серця і підвищення рівня цукру в крові.
Вище були вказані основні хвороби, ризик появи яких знижується вже після року старанного виконання принципів вегетаріанства.

Вегетаріанці живуть довше?


Саме по собі це твердження повністю помилково, так як саме вегетаріанство не продовжує життя людини.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chomu-lyudi-stayut-vegetarancyami_982.jpeg-->Чому люди стають вегетаріанцями?
Але побічно воно цілком виправдано, адже у вегетаріанців знижується ризик захворіти тими хворобами, які можуть призвести до більш швидкого настання смерті.
У нас буде менше енергії?
Є така думка, що тому, хто багато трудиться, треба їсти м'ясо. Цього заперечувати не можна, але є свої нюанси. Користь від вегетаріанства полягає також і в тому, що енергії у нас стане як раз більше звичайного. Причиною цього є раціональне харчування , який легше переноситься організмом і підвищує ефективність його життєдіяльності.
загрузка...
Написати Вконтакте