» » Чим корисні білі гриби?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:21)   
  •   0   
  •  99 
Чим корисні білі гриби?
Білі гриби низькокалорійні і дуже смачні страви з них люблять багато людей, що піклуються про своє здоров'я і намагаються тримати свою вагу під контролем. Але, навіть ті, хто постійно включає цей продукт в своє меню, рідко розуміють, чим корисні білі гриби, адже ця інформація дуже важлива, особливо, якщо ви намагаєтеся побудувати свій раціон живлення так, щоб організм отримував максимум вітамінів та поживних речовин.

Корисні білі гриби для організму?


У цьому продукті є такі вітаміни як А, D, В1 і С, всі згадані речовини необхідні людині для того, щоб всі системи організму функціонували нормально. Наприклад, аскорбінова кислота (вітамін С) допомагає зміцнити імунітет, знижує ризик виникнення простудних захворювань, сприяє більш швидкому одужанню. Вітамін А благотворно впливає на зір, він необхідний як дорослим людям, так і дітям, особливо в наш час, коли багато людей проводять довгі години за моніторами комп'ютерів, мерехтіння яких негативно позначається на стані сітківки ока і зорових нервів.
Корисні властивості білих грибів полягають також у тому, що вони містять лецитин, який перешкоджає відкладенню холестерину на стінках кровоносних судин. Регулярно вживаючи в їжу продукти з даними речовиною, можна значно знизити ризик виникнення закупорки капілярів, вен і артерій. Людям, у яких ймовірність розвитку атеросклерозу дуже велика, рекомендують включити білі гриби в своє меню, і є їх хоча б 1 раз в тиждень. Лецитин сприяє налагодженню обмінних процесів, ось яку користь від білих грибів теж науково довели. Страви з цими продуктами радять їсти тим, хто хоче прискорити метаболізм, тільки не готуйте гриби разом з м'ясом, розумніше поєднувати їх з овочами і сиром. Калорійність такого супу або рагу буде нижче, а засвоїться їжа набагато краще.
Лісове м'ясо, так ще іноді називають гриби, містить багато білка, який є будівельним матеріалом для організму. Варто відзначити, що якщо готувати страви не з свіжих грибів, а з тих, що були попередньо висушені, то білка організм засвоїть більше.
Підводячи короткий підсумок, можна відзначити, що білі гриби дійсно є корисним продуктом, але тільки в тому випадку, якщо вони були зібрані в екологічно чистому регіоні. Купуючи і включаючи в меню ті екземпляри, які росли поруч з автострадою або недалеко від заводів і мегаполісів, ви навряд чи можете розраховувати на те, що в них міститься хоч щось потрібне для організму.
загрузка...
Написати Вконтакте