Дієти
Вітаміни для волосся і нігтів
23.09.2016 1163 0 admin

Вітаміни для волосся і нігтів

Здорове харчування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-dlya-volossya-ngtv_951.jpeg-->Вітаміни для волосся і нігтів
Багато представниць прекрасної статі витрачають величезні суми на підтримку своєї краси. Різні стреси, проблеми зі здоров'ям, погана косметика та інші фактори негативно впливають на зовнішній вигляд жінки. Комплекс вітамінів для шкіри, волосся і нігтів буде діяти зсередини, позбавляючи від можливих захворювань і відхилень від норми. Їх рекомендовано пити, коли не вдається отримати необхідну кількість із звичайних продуктів харчування.

Вітаміни для шкіри, волосся і нігтів


Для початку варто зауважити, що споживати вітаміни необхідно в комплексі з різними мінералами і іншими речовинами, корисними для здоров'я, в іншому випадку розраховувати на отримання ефекту не варто. Рекомендується додатково використовувати комплекс вітамінів, але тільки в дозволених дозах, оскільки надлишок речовин може призвести до розвитку негативних наслідків.
Ефективні вітаміни для волосся і нігтів:

 • Вітамін А . Допомагає зробити волосся гладким, а також ця речовина надає блиск і зміцнює коріння. Що стосується нігтів, то їх вітамін А робить міцними і швидко ростуть. Це корисна речовина є в печінці, яйцях, сирі , моркви, зелені та інших продуктах.

 • Вітаміни групи В . Ці корисні сполуки сприяють збільшенню росту волосся і нігтів, а відбувається це завдяки кращому засвоєнню білка. Вітамін В1 бере безпосередню участь у виробленні кератину, який є основою для будови волосся. Вітамін В2 сприяє живленню цибулин, а ще він нормалізує роботу щитовидної залози. Вітамін В7 обумовлює міцність нігтів і волосся, а ще він важливий для вироблення колагену . Вітамін В8 потрібен для волосся і нігтів, оскільки він протистоїть їх ламкості і випаданню. Сприяє зростанню і зміцненню вітамін В9 та В12. Знайти вітаміни групи В можна і яйцях, виробах з борошна, капусті, горіхах, сочевиці, гречки та ін

 • Вітамін С . Це дуже хороший вітамін для волосся і нігтів, оскільки він покращує кровообіг, а це безпосередньо покращує ріст. Аскорбінова кислота є в цитрусових, ківі, смородині, горобині, зелені, капусті, перці та ін.

 • Вітамін Д . Це з'єднання сприяє засвоєнню кальцію, а це дуже важливо для гарного росту нігтів та волосся. Є вітамін Д в жовтку, рибі, печінці, маслі, вершках і ін.


 • Який комплекс вітамінів для волосся і нігтів вибрати?


  На сьогоднішній день в аптеках і деяких магазинах можна знайти багато різних препаратів, які містять різний комплекс вітамінів. Розглянемо кілька популярних варіантів:

 • «Мерц» і «Мерц Б'юті» . До складу входять вітаміни С, А, Е та інші мінерали. Такий комплекс допомагає відновити пошкоджене волосся, а також поліпшити стан нігтів. Ще він підвищує обмін речовин, що важливо для росту волосся і нігтів. Багато дівчат підтверджують ефективність цього препарату.

 • «Алерана» . В склад входять важливі для нігтів і волосся речовини. Згідно відгуками цей недорогий препарат є досить ефективним.

 • «Вітрум Бьюті» . Добре зарекомендував себе цей препарат, який має багатий склад, що обумовлює велику кількість позитивних ефектів. Наприклад, комплекс допомагає активувати процес оновлення шкіри, а також він знижує ризик випадіння і стимулює ріст волосся і нігтів. Завдяки наявності різних вітамінів поліпшується обмін речовин.


 • Наостанок хотілося б сказати про те, що необхідно правильно вживати вітаміни. Виберіть для себе найбільш підходящий комплекс і пийте його протягом місяця. Важливо купувати препарати тільки в аптеці і слідувати наявної інструкції.
  Вітаміни для волосся і нігтів
  Вітамін Д3 – для чого він потрібен? Вітамін Д3 – для чого він потрібен?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamn-d3-dlya-chogo-vn-potrben_661.jpeg-->Організму для нормальної роботи потрібні різні вітаміни і
  Чим корисна фолієва кислота для жінок? Чим корисна фолієва кислота для жінок?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chim-korisna-folyeva-kislota-dlya-zhnok_901.jpeg-->Фолієва кислота – натуральне біологічно активна речовина,
  Які вітаміни потрібні для волосся? Які вітаміни потрібні для волосся?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-potrbn-dlya-volossya_121.jpeg-->Буває, що купуєш безліч шампунів, намагаєшся підібрати той, який
  Які вітаміни в червоній смородині? Які вітаміни в червоній смородині?
  Червона смородина – джерело вітамінів, але про це часто забувають, більше приділяючи увагу чорної ягоді. А адже червона смородина – не менш цінна.
  Курячі грудки, фаршировані бринзою Курячі грудки, фаршировані бринзою
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kuryach-grudki-farshirovan-brinzoyu_481.jpeg-->
  Дієта для волосся і нігтів Дієта для волосся і нігтів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-volossya-ngtv_451.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]