» » Вітаміни при схудненні
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:11)   
  •   0   
  •  580 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-pri-shudnenn_911.jpeg-->Вітаміни при схудненні
Дотримуючись будь-який, навіть самої делікатної дієти, спрямованої на схуднення, можна зіткнутися з обмеженим надходженням в організм важливих для його нормального функціонування мінералів і вітамінів . Щоб заповнити їх дефіцит, важливо знати, які вітаміни треба приймати при схудненні.
Вітаміни при дієті
Вітамін А є основним компонентом, що благотворно впливає на зростання м'язової та епітеліальної тканини. При нестачі цього вітаміну в організмі, шкіра швидко втратить еластичність, а м'язи стануть слабкими. При вживанні 1 міліграма вітаміну А в добу прискорюється метаболізм, а значить і підвищується ефективність дієти. Перевищувати цю дозу не можна, інакше можна спровокувати отруєння. Вітамін А входить до складу моркви, персиків, болгарського перцю та томатів.
Ще один важливий вітамін при схудненні - це токоферолу ацетат або вітамін Е , який є сильним антиоксидантом і, сприяє гальмування окислення ненасичених жирних кислот, нормалізації ліпідного та вуглеводного обміну, а також репродуктивної функції. Вітамін Е робить шкіру пружною, що дуже важливо в час і після схуднення. Крім того, він благотворно впливає на нервову систему і відновлення м'язів. Знаючи, що вітамін Е потрібен при схудненні, необхідно знати, які продукти його містять. Заповнити цей вітамін в організмі можна, включивши в раціон практично всі корисні рослинні масла і горіхи.
Вітамін В1 сприяє схудненню, завдяки захист мембрани клітин від токсинів, поліпшенню вуглеводного обміну, нормалізації рівня цукру в крові і зниження апетиту. Також, дотримуючись вегетаріанських дієт, слід забезпечити організм вітамінами В2 В6 і В12. А для підвищення імунітету в період зниження ваги не варто забувати про вітамін С.
Вітамінні комплекси при схудненні
З усього списку, запропонованого фармацевтичним ринком, дуже складно вибрати і зрозуміти, які вітаміни пити при дієті для схуднення.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-pri-shudnenn_102.jpeg-->Вітаміни при схудненні
У список найбільш популярних і затребуваних біологічно активних добавок можна віднести Алфавіт - Дієта – комплекс, призначений для тих, хто сидить на дієті більше одного тижня.
Людям, які цікавляться про те, які вітаміни при схудненні, фахівці рекомендують також Вітрум та Направить - засоби, що допомагають легше перенести труднощі, пов'язані з обмеженням раціону і зберегти здоров'я.
Будь-яка дієта - це величезний стрес для організму, тому не варто нехтувати прийомом вітамінно-мінеральних комплексів, недооцінюючи їх значимість і ефективність.
загрузка...
Написати Вконтакте